Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Yüzüm böyle bi kötü hangi pudra ve fondöten

audreywaldorf

Aşkım Sen Benim Balımsın
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2010
433
5
Çok pahalı şeeyler alamam loreal max factor maybelline rimmel ürünleri önerirseniz yada kolay bulabilceğim çok pahalı olmayuan pudra ve fondöten önerileri acil lütfen

Canım flormar'ın terracotta pudrası var benim kullandığım hem güzel çok iyi kapatıyor ve doğal duruyor hem de çok pahalı değil öyle.Ama renk seçeneği az git bir yere sor bakalım uyarsa rengi dene derim

flormar iki üç kere aldım alerji yaptı bir daha alamam flormar golden rose yine de teşekkür ederim yordum

flormar iki üç kere aldım alerji yaptı bir daha alamam flormar golden rose yine de teşekkür ederim yordum

Yok canım estağfurullah ama fondoten yerine pudra araştır fondotenler mahvediyor cildi iyice.Bakım yerlerinde de çok güzel tarifler var burada lavanta suyu-yosun sabunu.Argan yağı bunları bir araştır dene derim

Çok teşekkür ederimm deniycem ama bu sırada kptıcam da
Ya galiba paraya kıyıp clinique even better fondöten alıcam hafif ve doğalmış aynı zamanda iyileştiriyomuş

ben cok youn makyaj yapmıyorum.fondoten olarak hep clınuqe alıyrdum.bıttı dedım kı ya o kadr sık kullanmıyorum. cok para vermeyım dedıııım gıttı flormar mat diye bişi aldım. 1. si kadına bıleğide deıl yuzumde deneyın dedım bılekte anlayamıyorum uyumu surdu hoşuma gıttı ama sanrm yanlş vermş bana göre koyu..çok kullanmıyorum. çok kullanmadığım halde yuzumu mahvettı!! yanardağ gıbı sıvıceler cıktı. clinuqe den waz geçmemelıydımmm ( bnm kullandığm çok yoğun kapatıcılığı olmayan yağsz guzl bı fondtendı bıraz araştrdım şu an ıhtıyacım olan even better sanrım!! kullananlar war mıııı

Eliazabeth Arden nin krem fondotenini kullaniyorum sanirim 85 tl civaridir ama harika kapatiyor ve alaerji yapimiyor, benim cildimde karmi ve cok problemli cilt.

Benim yüzümde böyle... İyi bir şey bulamıyorum :18:

avon, goldenrose, flormar falan olmuyor.. pahalılarıda şu an için alamam.

önerileri bende takip edicem buradan..

Flormar,Golden,Alix Avien,Max Factor,Dior,Estee,Clinique gibi ucuzundan pahalısına bir çok ürün denedim.Kişiye göre cilde göre değişir ama Estee ve dior tartışmasız çok iyidir ve uzun süre kalıcıdır,hayatta daha kalıcı olsun diye pudra geçmem allık sürer çıkarım ve bayağı bir kalır..Clinique iyi fakat ben pek kalıcı olduğunu düşünmüyorum.Alix Avien oje ve transparan pudrası dışında beğendiğim ürünü yoktur,bana hitap etmiyor. Kalemi vardı bir tane berbat akıyordu hatta.

Max Factor Cremm puf al canım hem fiyatı çok yüksek değil hem kalitelidir. Pudra+fondöten karışımı uzun süre gidebilecek bir üründür ve diğer pudralar gibi pul pul durmaz hatta çok da doğal durur.Al güzel bir nemlendirici üzerine sür pudranı çık evden.Ama bence senin cildin sorunlu bir cilt senin yerinde olsam biraz dişimi sıkar para biriktirir Estee alırım 100küsür bişe ama değer bence.Hem çok uzun süre gidiyor,flormara goldena benzemez.

Flormar eh işte ergenlik dönemi fondötenimdir kıyamazdım parama napayım:)Ama asla tercih etmem Dior ve Esteeyi denemiş biri olarak:)
Goldenı da ojeleri dışında tercih etmem..Allıklarının iyi olduğunu duydum ama kullanmadım.

bb krem denesen burdan barka yazılıyormu bılmıymrm ama kullandıgım bı urun var arastr ve onu al derım ben

ancak MAC Studio Fix Fluid.. inan bana, ''en cok'' kamuflaj eden foundation, bendede var ama daha çok özel günlerde kullaniyorum, günlük degil. bence onu al. ucuz fondoten alip kat kat surecegine, iyi birsey al bence. hem iyi kamuflaj ettigi icin kat kat surmenede gerek kalmaz daha uzun süre kullanabilirsin. ucuz bitane alip kat kat surersen daha cabuk biter ve daha sik sik alman gerekir, yine ayni para. bide o yönden dusun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…