Lekeler, Çiller yüzdeki Güneş ve Cilt lekeleri nasıl geçer?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

R4bi4

Bir gün bizim de papatyalarımız açacak..
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2016
6.969
29.511
Merhaba Arkadaşlar,,
2 hafta evvel cildimde ayazdan dolayı kararma olmuştu. bunda güneşin de payı vardı. neyse cilt tonumu eskiye döndürmek için çok uğraştım ama maalesef bi yolunu bulamadım.
İnternette patates maskesi okudum. patates suyuyla kompres yapılıyor. denedim yüzümde kızarıklık oldu, fayda etmedi. kendim bi çözüm üretmeye çalıştım, bilmiyorum belki de vardır öyle bişey. ☺ hemen tarifi veriyorum

• Minik 1 patatesi rendeleyip suyunu bi kaseye sıkıyoruz. yani 1 tatlı kaşığı çıkacak.
  • 3-5 damla limon sıkıyoruz.
  • Alabildiği kadar toz zerdeçal ekleyip cıvık bi kıvama getiriyoruz.
  • Yüzümüze sürüyoruz.
  • Yarım saat bekledikten sonra soğuk suyla yıkıyoruz.

Yıkadıktan sonra ciltte sarı renk kalacak, 1-2 durulamada geçer, onu takmayın, zerdeçal dan dolayı oluyo o. geceleri yapın. şu an 4. günümdeyim. 2 denemede faydasını gördüm. cilt tonum eski haline döndü. öğrencilerim yüzümün parladığını söylüyorlar. ve gerçekten çok işe yarıyor. cildimde güneş lekeleri vardı onlar da kayboluyor. çok mutluyum, farkedilir derecede değişiklik var.

umarım siz de faydasını görürsünüz,,

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bende tam araştırma yapıyordum ki konunu gördüm Yen'i bi ürün almıştım fakat bende sanırım alerji yaptı yüzümde leke ve kızarıklık oldu acaba bende de işe yarar mı yapsam ne dersin :KK43:

Merhaba bende tam araştırma yapıyordum ki konunu gördüm Yen'i bi ürün almıştım fakat bende sanırım alerji yaptı yüzümde leke ve kızarıklık oldu acaba bende de işe yarar mı yapsam ne dersin :KK43:

Merhaba, doğal olduğu için denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum, patates doğal renk açıcı ve teninin eski haline döneceğinden eminim ☺️

İlla bi ürün kullanacaksan NİYA DERME kullanmanı tavsiye ederim, lekeler ve sivilceler için.

Valla dayanamadım üşenmedim yaptım şimdi yüzümde sarı sarı dolaşıyorum :halay: ne kadar kalacak peki bu maske bu arada sağol cevapladığın için :KK200:

Yarım saat duracak :) sonra soğuk suyla yıkıyoruz :) inşaallah faydasını görürsün canım

Bende sivilce yok tüp bebek tedavisi görüyorum ve son 4 yıldır hormon ilaçları kullanıyorum cildim mahvoldu :KK43: şu an hassas karma kahve rengi lekeler var en son aldığım ürün de üstüne tuz biber oldu daha beter yaptı :KK43: bi çare arıyordum bende forumda inşallah iyi gelir bana da

dediğim ürün lekelerine iyi gelir çünkü ben de kullandım cilt tonumu açtı ve tekrar alıcam :) ben de ergenlik döneminde yanlış krem kullandım cildim yandı. yanık izleri vardı. o ürün sayesinde geçti :)

İnşaallah tedavin olumlu sonuçlanır bu arada ☺️

bahsettiğim maskeden de çok memnunum, zerdeçalım bitmek üzere, tekrar alıcam :))

Aşırı beyaz bir tenim oldugu icin her sene gunes lekesiyle ugrasiyorum malesef.ise yarayan bi kac sey var ama kalici olmuyo kullandigim sure icinde iyi sonra yineliyo,kokten kurtulamadim.yine de yazayim
Arap kizi diye bi krem var duzenli kullanimda yok ediyo
Ayva cekirdegi maskesi duzenli yaparsan geciriyo ayrica cildi de sikilastiriyo
Pisik kremi(sadece geceleri surmek lazim,sivilceyi de yok ediyor,icindeki cinko iceriginden dolayi)
Expigment4(cildi soyarak yok ediyor,bir sure goruntusu kotu ama en uzun sure dayanan bu)
Tabiki 50 faktor bebekler icin gunes kremi olmadan cikamiyorum.

Esmer hatunlar ne şansli yahu

Merhaba, arap kızı, ayva çekirdeği bunları denedim faydasını görmedim :KK43: expigment dediğin, sarı bi krem mi acaba. bi ara cildimi soyan bi krem kullandım ismini hatırlayamadım

Aşırı beyaz bir tenim oldugu icin her sene gunes lekesiyle ugrasiyorum malesef.ise yarayan bi kac sey var ama kalici olmuyo kullandigim sure icinde iyi sonra yineliyo,kokten kurtulamadim.yine de yazayim
Arap kizi diye bi krem var duzenli kullanimda yok ediyo
Ayva cekirdegi maskesi duzenli yaparsan geciriyo ayrica cildi de sikilastiriyo
Pisik kremi(sadece geceleri surmek lazim,sivilceyi de yok ediyor,icindeki cinko iceriginden dolayi)
Expigment4(cildi soyarak yok ediyor,bir sure goruntusu kotu ama en uzun sure dayanan bu)
Tabiki 50 faktor bebekler icin gunes kremi olmadan cikamiyorum.

Esmer hatunlar ne şansli yahu
arap kızı kremi orjinali varmıkii hala ideall iyiydi suriye karışınca oda gittiii

Arap kızının orijinalini yok, aktarlarda satılan 2,5 lira :KK43:

ewett kimse yokmuı

Merhaba Arkadaşlar,,
2 hafta evvel cildimde ayazdan dolayı kararma olmuştu. bunda güneşin de payı vardı. neyse cilt tonumu eskiye döndürmek için çok uğraştım ama maalesef bi yolunu bulamadım.
İnternette patates maskesi okudum. patates suyuyla kompres yapılıyor. denedim yüzümde kızarıklık oldu, fayda etmedi. kendim bi çözüm üretmeye çalıştım, bilmiyorum belki de vardır öyle bişey. ☺ hemen tarifi veriyorum

• Minik 1 patatesi rendeleyip suyunu bi kaseye sıkıyoruz. yani 1 tatlı kaşığı çıkacak.
  • 3-5 damla limon sıkıyoruz.
  • Alabildiği kadar toz zerdeçal ekleyip cıvık bi kıvama getiriyoruz.
  • Yüzümüze sürüyoruz.
  • Yarım saat bekledikten sonra soğuk suyla yıkıyoruz.

Yıkadıktan sonra ciltte sarı renk kalacak, 1-2 durulamada geçer, onu takmayın, zerdeçal dan dolayı oluyo o. geceleri yapın. şu an 4. günümdeyim. 2 denemede faydasını gördüm. cilt tonum eski haline döndü. öğrencilerim yüzümün parladığını söylüyorlar. ve gerçekten çok işe yarıyor. cildimde güneş lekeleri vardı onlar da kayboluyor. çok mutluyum, farkedilir derecede değişiklik var.

umarım siz de faydasını görürsünüz,,
hala kullanıyormusun maskeyii acabaa

Son düzenleyen: Moderatör:
X