Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Vur denildiğinde öldürenlerden olmazsanız tca peeling yüzü yakan yada hasar bırakan bir solisyon değil.
Sadece nemlendiriyoruz, laktik asitli tonik şart değil ama ben 4 veya 5. günden sonra kullanmaya devam ediyorum toniğimi:KK34:
Laktik asitli tonik konusunu buraya yazıp konu dağıtmayalım diğer iki başlığım size yardımcı olacaktır

http://www.kadinlarkulubu.com/cilt-...i-parfumleri-kullananlar-37.html#post25467562

http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...imli-cilt-icin-birebir-hala-kullaniyorum.html

Evet doğru ürüne bakıyorsunuz, katkısız tca :KK1:
Helal olsun işte öyle firmalarda var, en kaliteli tca yı bizleri kandırıp fahiş fiyatlar istemeden satışa sunabiliyorlar...
%15lik almalısını zilk defa yapacağınız için:KK34:

Çok özür bir parça geç kalmışım cevaplamakta, umarım %15lik veya 20lik almışsınızdır:KK17:

günaydın ,
$15 lik tca aldım ,ilk kullanımım olacağı için en düşük olanı almak istedim ,evet yaa ben bu siteyi niye keşfedememişim :KK43: öyle çok üzüldüm ki ,çok güzel ürünler var ve hepsi çok uygun fiyata ,güvenilir bir siteye benziyo ,bundan sonraki tüm alışverişleirm bu siteden olacak ,birşey daha soracağım ,ilk kullanımdan sonra kaçıncı gün soyulma başlayacak ,3 gün sonra falan mı oluyor ,ona göre soyulma dönemini hafta sonuna getirmeye çalışacağım ,çarşamba günü kullanırsam eğer soyulma tahimini olarak kaçıncı gün başlayacak ,?

ben sana çok soru soruyorum :) az önce tca dan önce cildi hazırlmak gerektiğini okudum ,böyle birşey var mı ? nasıl hazırlamam gerekiyo ,ben beyaz tenliyim ve ilk kez böyle bir ürün kullanacağım ,biraz tedirginim ,bir de tcadan sonra krem tedavisini nasıl yapacağım ,bepantene krem falan mı kullancağım ,fesleğen kremini de aldım bana sıralamasını söyler msiin ,önce hangisini sonra hangisini kullnacağım ?

laydcim selam :KK3:
bu peeling benim fena aklımı çeliyor ama şuan emzirme sürecindeyim bir problem olur mu bilgin var mı tatlım ?

günaydın ,
$15 lik tca aldım ,ilk kullanımım olacağı için en düşük olanı almak istedim ,evet yaa ben bu siteyi niye keşfedememişim :KK43: öyle çok üzüldüm ki ,çok güzel ürünler var ve hepsi çok uygun fiyata ,güvenilir bir siteye benziyo ,bundan sonraki tüm alışverişleirm bu siteden olacak ,birşey daha soracağım ,ilk kullanımdan sonra kaçıncı gün soyulma başlayacak ,3 gün sonra falan mı oluyor ,ona göre soyulma dönemini hafta sonuna getirmeye çalışacağım ,çarşamba günü kullanırsam eğer soyulma tahimini olarak kaçıncı gün başlayacak ,?

:KK9: Ne derler geç olsun güç olmasın.
Cilt yapına bağlı birazda bekletme süren ve kullandığın % ye.
Bende genelde 3 ve 4 günler bariz soyulma yapıyor.

ben sana çok soru soruyorum :) az önce tca dan önce cildi hazırlmak gerektiğini okudum ,böyle birşey var mı ? nasıl hazırlamam gerekiyo ,ben beyaz tenliyim ve ilk kez böyle bir ürün kullanacağım ,biraz tedirginim ,bir de tcadan sonra krem tedavisini nasıl yapacağım ,bepantene krem falan mı kullancağım ,fesleğen kremini de aldım bana sıralamasını söyler msiin ,önce hangisini sonra hangisini kullnacağım ?

Hazırlığa falan gerek yok tatlım. Bende beyaz tenliyim. İstersen ilk gün bepanthene kullan diğer günler fesleğen kremi ile devam et nemlendirmeye.
laydcim selam :KK3:
bu peeling benim fena aklımı çeliyor ama şuan emzirme sürecindeyim bir problem olur mu bilgin var mı tatlım ?

Oy:KK16:
Bebeğimizi öpüyorum kocaman, ben bu soruyu biraz araştırayım canım :KK34:

ladycim bilgiler için teşekkürler ,bakalım bir gelsin de siparişim kullanacağım artık aklımda kalmasın onu da kullanayım inş.güzel sonuç alabilirim ve korktuğum kadar kötü olmaz ....
ama sen bir yere gitme :) kullandığım süre içinde sana ihtiyacım olabilir ...

ladycim bilgiler için teşekkürler ,bakalım bir gelsin de siparişim kullanacağım artık aklımda kalmasın onu da kullanayım inş.güzel sonuç alabilirim ve korktuğum kadar kötü olmaz ....
ama sen bir yere gitme :) kullandığım süre içinde sana ihtiyacım olabilir ...

Merak etme tatlım fırsat buldukça bakıyorum konularıma ama sen ilk mesajımda yazdıklarımı yapmadan önce bir defa daha oku öyle uygula.
Dediklerimin dışına çıkmazsan sorun yaşamazsın:KK34:
Zaten ilk uygulamayı yaptıktan ve süreci tamamladıktan sonra 2.si için gün sayacaksın.:KK9:

Merak etme tatlım fırsat buldukça bakıyorum konularıma ama sen ilk mesajımda yazdıklarımı yapmadan önce bir defa daha oku öyle uygula.
Dediklerimin dışına çıkmazsan sorun yaşamazsın:KK34:
Zaten ilk uygulamayı yaptıktan ve süreci tamamladıktan sonra 2.si için gün sayacaksın.:KK9:

az önce blogunda paylaştığın bilgilere rastladım ve yazıcıdan çıktı aldım ,eve gidince okuyacağım ,dikkat edilmesi gereken bir çok nokta varmış sanırım ,onları güzel bir okuyup bilgi sahibi olduktan sonra yapacağım inş.çarşamba günü uygulamayı düşünüyorum en azından hafta sonuna denk getirmeye çalışcaağım ..sadece kafama takılan ilk öncelikle yanağıma sürüdm ve sırasıyla diğer bölgelere süreceğm ama ilk sürdüğm bölgede bekleme süresi fazla olacak onu nasıl ayarlayacağım ?

az önce blogunda paylaştığın bilgilere rastladım ve yazıcıdan çıktı aldım ,eve gidince okuyacağım ,dikkat edilmesi gereken bir çok nokta varmış sanırım ,onları güzel bir okuyup bilgi sahibi olduktan sonra yapacağım inş.çarşamba günü uygulamayı düşünüyorum en azından hafta sonuna denk getirmeye çalışcaağım ..sadece kafama takılan ilk öncelikle yanağıma sürüdm ve sırasıyla diğer bölgelere süreceğm ama ilk sürdüğm bölgede bekleme süresi fazla olacak onu nasıl ayarlayacağım ?

Pamukla seri şekilde sürüp bitirmelisin işte oyalanmadan:KK34:

kızlar tca'nızı hangi siteden aldınız ben link göremedim incelemek istiyorum da acaba link verebilecek olan var mı mesaj da atabilirsini bekliyorum lütfen :)

Son düzenleme:
kızlar tca'nızı hangi siteden aldınız ben link göremedim incelemek istiyorum da acaba link verebilecek olan var mı mesaj da atabilirsini bekliyorum lütfen :)

tamam tamam anladım hangi site oldugunu buldum arkadaşlar teşellür ederim :KK1: ama neden bukadar uygun şok oldum %15lik TCA yı bilindik başka bi sitede 45 tl ye satıyolar eğer ikiside aynı ürünse pahalı satan resmen milleti kazıklıyor sömürüyor demektir inanılmaz uygun fiyatlar Ladycim sen bu siteden aldıgın TCA 'yı kullandın değil mi çok da güzel anlatmışsın hemen alıp denicem cevabını bekliyorum SAYGILAR:KK42:

ve az önce kargo paketim bana ulaştı ,ama kararsızım bu akşam deneyebilir miyim bilmiyorum ....ama çok da merak ediyorum belki denerim ...

ayy dayanamadım bende %15 likden ve yanında 3 tanede bitki sabunu sipariş ediverdim kargo ücretsiz gelecek bayadır denemek istiyorum artık kargom gelince Lady'nin anlattıgı şekilde denicem ve görecem inş. haydi hayırlısı bu arada site çok komiğime gitti :)

Destek istiyorum şuan yanlış yerdeyim sanırım..Laktik asiti bir türlü bulamadım nere o konuu link atın lütfennn..

ayy dayanamadım bende %15 likden ve yanında 3 tanede bitki sabunu sipariş ediverdim kargo ücretsiz gelecek bayadır denemek istiyorum artık kargom gelince Lady'nin anlattıgı şekilde denicem ve görecem inş. haydi hayırlısı bu arada site çok komiğime gitti :)

ben de ilk siparişimi verirken çok güldüm :) ama güzel bir site ,başka şeyler de almıştım bugün geldi ,
bişey soracağım sen ne için kullanacaksın tca yı

günaydın lady ,
teşekkür ederim bilgiler için ,inşallah kullanma sürecinde başarılı olacağım ....

Yazdıklarıma dikkat ettiğin sürece sorun yaşamazsın başarılı uygulama yaparsın:KK34:

kızlar tca'nızı hangi siteden aldınız ben link göremedim incelemek istiyorum da acaba link verebilecek olan var mı mesaj da atabilirsini bekliyorum lütfen :) tamam tamam anladım hangi site oldugunu buldum arkadaşlar teşellür ederim :KK1: ama neden bukadar uygun şok oldum %15lik TCA yı bilindik başka bi sitede 45 tl ye satıyolar eğer ikiside aynı ürünse pahalı satan resmen milleti kazıklıyor sömürüyor demektir inanılmaz uygun fiyatlar Ladycim sen bu siteden aldıgın TCA 'yı kullandın değil mi çok da güzel anlatmışsın hemen alıp denicem cevabını bekliyorum SAYGILAR:KK42:

Link vermek yasak tatlım.
Demek işte kalite ulaşılabilir fiyata satılabiliyor... En büyük örneği, evet o uygun fiyata satan yerden aldım tatlım:KK9:
Üstelik o diğer sitede satılanlar karışım asitler saf tca değil, karışım olduğu için uygulayanlar yüzünde tüp patlamış gibi geziyor:KK34:

ve az önce kargo paketim bana ulaştı ,ama kararsızım bu akşam deneyebilir miyim bilmiyorum ....ama çok da merak ediyorum belki denerim ...

Yazdıklarıma dikkat ettiğiniz sürece sorun yaşamadan uygularsınız, sonuçları gayet iyi:KK34:

:KK1::KK1: Şimdiden hayırlı olsun.

Destek istiyorum şuan yanlış yerdeyim sanırım..Laktik asiti bir türlü bulamadım nere o konuu link atın lütfennn..

sorunu tam anlamadım tatlım? Sitede mi bulamadın eğer öyleyse kozmetik dışı diye bir bölüm var orada.

ben de ilk siparişimi verirken çok güldüm :) ama güzel bir site ,başka şeyler de almıştım bugün geldi ,

Kızlar konunun dağılmaması adına bu sorularınızı birbirinize özel mesaj yoluyla sormanız daha doğru olur
Unutmayın forumda konu dışı yazmak ve konuyu sohbete çevirmek yasaktır ceza almanızı istemem:KK34:

yha arkadaşlar bilgileriniz çok güzel de birde nerden alabileceğimizi söyleseniz çok sevinicem malum her şeyin sahtesi var sonuçta ben bu konuda biraz tedirginim açıkcası :KK16::KK16:

bende yıllardır gitmek silinmek bileyen çil güneş lekelerim var onlar için böyle bi uygulama yapmamıştım.Amacım hiç bi şekilde hepsini geçirmek değil en azından cildim yenilense ve lekeler hafiflese bile yeter mart ayına kadar en az 5 seans yapmış olacağım kısmetse bakalım sonuçlar ne olacak umarım iyi şeyler olur çok hevesliyim ve umutluyum bu konuda :KK34:

X