Makyaj Ürünleri Yüz yapıma göre makyaj tekniği önerir misiniz?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

aTh3nA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
33
0
Selam :)

Ben 18 yaşındayım,bgüne kadar hafif bi kalem sürdüm bazen de dudak balmı o kadar. Ama şimdi üniversiteye başlıyorum ve doğru düzgün makyaj yapmak istiyorum,çevremdeki yaşıtım çoğu kız gibi.

Gözlerim küçük hafif çekik ve koyu renkli.Bembeyaz tenliyim,yüzüm oval. Kirpiklerim kısa ama sık ve çok kıvrık.Dudaklarım biraz geniş ve hafif kalın.

Benim bildiğim kadarıyla gözün içine beyaz kalem kirpik dibine siyah kalem ve eyeliner sürsem yeterli. Ama ben yaşımdan daha küçük gösteriyorum bundan da hoşlanmıyorum kahverengi allık kullanmak istiyorum. Ve elmacık kemiklerim belirgin olsun istiyorum :)

Sizce neler yapmalıyım?

Selam :)

Ben 18 yaşındayım,bgüne kadar hafif bi kalem sürdüm bazen de dudak balmı o kadar. Ama şimdi üniversiteye başlıyorum ve doğru düzgün makyaj yapmak istiyorum,çevremdeki yaşıtım çoğu kız gibi.

Gözlerim küçük hafif çekik ve koyu renkli.Bembeyaz tenliyim,yüzüm oval. Kirpiklerim kısa ama sık ve çok kıvrık.Dudaklarım biraz geniş ve hafif kalın.

Benim bildiğim kadarıyla gözün içine beyaz kalem kirpik dibine siyah kalem ve eyeliner sürsem yeterli. Ama ben yaşımdan daha küçük gösteriyorum bundan da hoşlanmıyorum kahverengi allık kullanmak istiyorum. Ve elmacık kemiklerim belirgin olsun istiyorum :)

Sizce neler yapmalıyım?

canım benim göz yapımda aynı senin gibi ve hep yaşımdan küçük gösteririm gözüne kalem çektiğinde göz üstünede çek ve göz üstüne sürdüğün siyah rengin üstüne ince bir şekilde renkli kalem yeşil yada mavi gibi renklerde kalem çek göz farı sürmene gerk kalmaz güzel bir rimellede kirpiklerini iyice belirginleştir bu gözlerini daha iri gösterecektir ve hoş olacaktır allık olarak açık kahve tonlarını kullan

Benim göz yapımda seninkine benziyor. Açık renk bir farı gözünün üstüne sür onun üst kısmına toprak tonunda farı dağıt. Gözünün üstüne siyah eyeliner çek ve kuyrukta yap. Gözünün altına beyaz göz kalemi sür. Bunlar gözünü biraz daha büyük gösterir. Rimeli de kendi zevkine göre bişey sürersin. Elmacık kemiklerini belirginleştirmek içinde toprak tonu bir allık ve açılı bir fırçayla elmacık kemiklerinin altına sür ama iyice dağıt. Sonrada istediğin bir renk allık ve ruj sürersin. Umarım yardımcı olmuşumdur :KK70: Ama makyajla ilgili daha merak ettiğin şeyler varsa internette bununla ilgili çok videolar var onlara da bakmanı öneririm.

X