Yüz ve Dudak Dolgusu

usagichan

:(
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2021
10
4
Merhaba, ben yüz ve dudak dolgusu yaptırmak istiyorum ama bu konuda fazla bilgim yok. Daha önce aranızda İstanbul-Avrupa bölgesinde dolgu yaptırmış olanlarınız varsa; tecrübelerini, dolgu fiyatlarını ve güvenilir doktor isimlerini paylaşabilir mi lütfen? Kaba taslaktan bile olsa aklımda belli bir fiyat ve doktor ismi olsun istiyorum. Şimdiden yardımcı olabilecek kişilere çok teşekkür ederim.

Merhaba, ben yüz ve dudak dolgusu yaptırmak istiyorum ama bu konuda fazla bilgim yok. Daha önce aranızda İstanbul-Avrupa bölgesinde dolgu yaptırmış olanlarınız varsa; tecrübelerini, dolgu fiyatlarını ve güvenilir doktor isimlerini paylaşabilir mi lütfen? Kaba taslaktan bile olsa aklımda belli bir fiyat ve doktor ismi olsun istiyorum. Şimdiden yardımcı olabilecek kişilere çok teşekkür ederim.
bilgi bulabildiniz mi ?

Ben bilgi verim hemen😊iki ya da üç sene önce elmacık kemiği,burun,çene,gözaltı ışık dolgusu ve botoks yaptırmıştım aynı anda.Sanirim 4 bin TL odemistim öle hatirliorum.Doktorum çok eski doktorum bütün operasyonlarımi o yapmisti.Haliyle bana daha farklı fiyat uygulamisti.Ben aşırı aşırı memnun kalmıştım.Suanda hamileyim bişey yaptiramiorum.Dogumdan sonra hepsini yenileticem😃

Ben bilgi verim hemen😊iki ya da üç sene önce elmacık kemiği,burun,çene,gözaltı ışık dolgusu ve botoks yaptırmıştım aynı anda.Sanirim 4 bin TL odemistim öle hatirliorum.Doktorum çok eski doktorum bütün operasyonlarımi o yapmisti.Haliyle bana daha farklı fiyat uygulamisti.Ben aşırı aşırı memnun kalmıştım.Suanda hamileyim bişey yaptiramiorum.Dogumdan sonra hepsini yenileticem😃
Peki doktorun ismi ?? ☺️

Merhaba canım ben istanbulda avrup tarfında yaptırmıştm 4 ay önce. Biraz acı oldu ama dudağımn şekli çok güzel oldu herkes çok beyendi. yapan doktrdu. Fiyatı da 1300 verdim. Bemim tabsiyem kesin doktora yaptırın merdıvn altı yaptırmayın

Eklentiler

• AE156F7A-FDB0-41FC-9ECD-588BCC5F60A1.jpeg
    AE156F7A-FDB0-41FC-9ECD-588BCC5F60A1.jpeg
    139,5 KB · Görüntüleme: 611
Dr kübra yılmaz’a yaptırdım canım böylr oldu benimkisi
Güzelmiş

Merhaba,cuma günü çene bölgeme dolgu yaptırdım.yaptırdığım an sağım solumdan farklı oldu.dr a söyledim geçer dedi.iki tarafta şişlikler var misket misket masaj yaparak yayacaksın dedi.daha önce de yaptırdım ama ilk defa böyle bit şey yaşadım.hem bu kadar morarmamıştı hem de dr yaparken masajı kendi yapıp yaymıştı.hiç böyle bir şey göremedim ben o toparlanmaları masaj yaparak nasıl geçireceğim lütfen tecrübesi olan yazsın

Eklentiler

• 68DFC2A1-301A-4B94-9237-BCE4BCC7A861.jpeg
    68DFC2A1-301A-4B94-9237-BCE4BCC7A861.jpeg
    101,1 KB · Görüntüleme: 501
Merhaba,cuma günü çene bölgeme dolgu yaptırdım.yaptırdığım an sağım solumdan farklı oldu.dr a söyledim geçer dedi.iki tarafta şişlikler var misket misket masaj yaparak yayacaksın dedi.daha önce de yaptırdım ama ilk defa böyle bit şey yaşadım.hem bu kadar morarmamıştı hem de dr yaparken masajı kendi yapıp yaymıştı.hiç böyle bir şey göremedim ben o toparlanmaları masaj yaparak nasıl geçireceğim lütfen tecrübesi olan yazsın
İğne izleri bende de olmuştu.Hafif sislikle beraber morarmalar oluyo iğne izinde.Hele de cildiniz hassassa çok normal.Ama dikkatli bakınca sizde direk kist vari şişlik oluşmuş.Bunu ilk defa görüyorum.Reaksiyondan daha çok dolgu maddesinin bazı bölgelerde toplanmasına benzio bu durum.Yapan doktora güveniniz sarsildiysa dolgu maddesinin markasını ve kaç cc enjekte ettiğini öğrenip başka bir doktora görünün bence.

İğne izleri bende de olmuştu.Hafif sislikle beraber morarmalar oluyo iğne izinde.Hele de cildiniz hassassa çok normal.Ama dikkatli bakınca sizde direk kist vari şişlik oluşmuş.Bunu ilk defa görüyorum.Reaksiyondan daha çok dolgu maddesinin bazı bölgelerde toplanmasına benzio bu durum.Yapan doktora güveniniz sarsildiysa dolgu maddesinin markasını ve kaç cc enjekte ettiğini öğrenip başka bir doktora görünün bence.
Elime daha çok geliyor o şişlikler misket büyüklüğünde.yani anlamadığım o an onun yapmadığı masaj işlemini eve git kendin yap demeseydi.daha önce bu dolguyu başka bi dr 3 kez yaptırdım böyle bir sorun yaşamadım uygulamada asla böyle değildi zaten.4 cc yani eğer doğruysa kanül bile kullanmadan koca iğneyle paldır küldür girişti yüzüme.misket büyüklüğüne ve ayrıca orantısız yapılan dolguyu ben nasıl dağıtacağım yüzümde onu anlamadım.sanırım eritmem gerekecek.dr yazdım daha cevap vermedi.çok mutsuzum işe bile gidemedim iki gündür

Eklentiler

• 11E8A178-40D9-4765-B8B2-018B05D8DEAA.jpeg
    11E8A178-40D9-4765-B8B2-018B05D8DEAA.jpeg
    111,4 KB · Görüntüleme: 189
  • 7F531A98-BC53-4226-AA78-54725E2DE48D.jpeg
    7F531A98-BC53-4226-AA78-54725E2DE48D.jpeg
    101,1 KB · Görüntüleme: 166
  • 32448EF5-3D7D-4007-908C-743144BF85DD.jpeg
    32448EF5-3D7D-4007-908C-743144BF85DD.jpeg
    63,3 KB · Görüntüleme: 232
Elime daha çok geliyor o şişlikler misket büyüklüğünde.yani anlamadığım o an onun yapmadığı masaj işlemini eve git kendin yap demeseydi.daha önce bu dolguyu başka bi dr 3 kez yaptırdım böyle bir sorun yaşamadım uygulamada asla böyle değildi zaten.4 cc yani eğer doğruysa kanül bile kullanmadan koca iğneyle paldır küldür girişti yüzüme.misket büyüklüğüne ve ayrıca orantısız yapılan dolguyu ben nasıl dağıtacağım yüzümde onu anlamadım.sanırım eritmem gerekecek.dr yazdım daha cevap vermedi.çok mutsuzum işe bile gidemedim iki gündür
Ben kendi başıma geleni anlatım size.Belki bı nebze içiniz rahatlar ve yardımcı olabilirim.Ben de kendi doktorumun dışında başka bi şehirde gaza gelip dolgu yaptırdım elmacık kemiklerime.Ayni tarif ettiğiniz gibi orantisizlik ve dolgu yapılan bölgede sert bi şişlik oluştu.Ertesi gün doktora eritin bunu diye gittim.Biraz bekle kendi zaten ericek dedi.Ama yüzümdeki orantisizligi basbayağı goruodum.Sonra daha beter yapar yüzümü diye vazgeçtim eritmekten.Cok sürmedi kendi kendine eridi dolgu yüzümde.Ama şunu da belirtmek isterim bende dolgu,botoks gibi müdahaleler çok uzun süre kalmio.Cildim aşırı hızlı bı sekilde tüketio.Botoks 3 ay,dolgu 4 5 maksimum 6 ay dayanıo.Sizdeki orantisizligi gördüm ama çok değil gibi duruo.Bi de şuan iğne sisi de var.Bence bı hafta kadar bekleyin.Sonrasinda daha sağlıklı bı karar verebilirsiniz.Dedigim gibi şuan iğne sisi de var.

Ben kendi başıma geleni anlatım size.Belki bı nebze içiniz rahatlar ve yardımcı olabilirim.Ben de kendi doktorumun dışında başka bi şehirde gaza gelip dolgu yaptırdım elmacık kemiklerime.Ayni tarif ettiğiniz gibi orantisizlik ve dolgu yapılan bölgede sert b şişlik oluştu.Ertesi gün doktora eritin bunu diye gittim.Biraz bekle kendi zaten ericek dedi.Ama yüzümdeki orantisizligi basbayağı goruodum.Sonra daha beter yapar yüzümü diye vazgeçtim eritmekten.Cok sürmedi kendi kendine eridi dolgu yüzümde.Ama şunu da belirtmek isterim bende dolgu,botoks gibi müdahaleler çok uzun süre kalmio.Cildim aşırı hızlı bı sekilde tüketici.Botoks 3 ay,dolgu 4 5 maksimum 6 ay dayanıo.Sizdeki orantisizligi gördüm ama çok değil gibi duruo.Bi de şuan iğne sisi de var.Bence bı hafta kadar bekleyin.Sonrasinda daha sağlıklı bı karar verebilirsiniz.Desigim gibi şuan iğne sisi de var.
Çok teşekkür ederim yorumunuz icin🙏

X