Yüz terlemesi

cancan1111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
12
6
34
Herkese Merhabalar, yüz bölgesi terleyen özellikle burun üzeri ve bıyık üstü kısmı terleyen ve bundan müzdarip olanlar bir çözüm bulabildimi fikir alışverişi için bu konuyu açmak istedim. Botoks yöntemi dışında krem , jel yada farklı bir uygulama ile buna çözüm bulabilen varsa ve paylaşırsa cok sevinirim. Herkese şimdiden teşekkürler. Makyaj yapıldığında T bölgesi kısmı hemen ıslanmaya ve akmaya başlıyor pudra ya sabitleyici spreyden verim alamıyorum. yüz için kullanılan terleme önleyici losyon vs kullanıp memnun kalan var ve paylaşırsa memnun olurum

Benim yazın yüz bölgem ve ayaklarım çok terliyor. Kışın böyle bir sorunum yok. Bir girişimde bulunmadım henüz.

Kilolu musunuz ne zaman kilo alsam yüzüm terler

Kilolu musunuz ne zaman kilo alsam yüzüm terler
Kilo olarak çok sıkıntım kalmadı suan fakat en ufak bir stres anımda bile yuzde özellikle burun üzeri ve bıyık bölgesi terlemesi beni rahatsız ediyor;( o yuzden buradaki arkadaşlardan fikir danışmak istedim.

Streste mi sıcakta mı. Şimdi stres deyince psikolojiye geçiş yaptı konu

Kan tahlili yaptırın, troidle ilgili problemlerde bu tar terlemeler doğal mesela kendimden biliyorum

Streste mi sıcakta mı. Şimdi stres deyince psikolojiye geçiş yaptı konu
Herkese cevapları için cok teşekkür ederim. Bu kadar hızlı dönüşler yardımcı olmak isteyen arkadaşlar olması beni mutlu etti. Aslında hem sıcakta hem streste yani terlediğim zamanlar rahatsız olduğum bölge yüz bölgem. o yüzden bir çözüm arayısışına geçtim. Botoks gibi bir işlem düsünmedim şimdiye kadar da belki aynı rahatsızlığ çözüm bulan bir arkadaş varsa diye yazmak istedim

Bende çözüm bulamadım, hamileyim de iyice arttı terlemeler hatta iz bile yaptı kırmızı kırmızı.Sirf maske kullanmamak için dışarı çok çıkmıyorum.Pamuklu maske aldım tahriş etmesin daha fazla diye .Bu kadar sıcak olmadan önce sorun yoktu .

Konuyu takipteyim. Ben terlemem ama erkek arkadaşımın bahsettiğiniz gibi yaz kış yüzü terliyor. Varsa bir çözümü bilmek isterim. Sanırım terleme işi genetik. Ben çok şişmanım ama şakak harici yüzümden asla terlemem. Vücut olarak da çok terlemem. Aslında terlemek sağlık açısından faydalı. Hep ödem olur bende. Ama aşırısı hayat standartını düşürüyor. İnsan vücudunun terlemesini duş jeli ile yıkayıp deodorant kullanarak kontrol altına alabiliyor. Ama yüz çok sıkıntı. Heleki dediğiniz gibi makyajdaki sıkıntısını hayal edebiliyorum. Aklıma gelen ve size verebileceğim tek tavsiye yağ bazlı fondoten kullanmamanız olabilir.

Çok teşekkür ederim=) Dilerim bi çözüm bulabiliriz hep birlikte=)

Bulursanız bana da haber verin yaz kış yüzüm terliyor bende bıyık ve alın kısmı daha fazla. Bu durum gerçekten rahatsız edici, azıcık yürümek, azıcık stres altında olmak beni sular seller gibi terletiyor. İdeal kilo denebilecek kilomdayım. Bir de bunun en kötü yanı deli gibi temizlik yaptığım dönemler de vücudumda bulunan herpes virüsü çok terlememe bağlı olarak vücut direncimi düşürüyor ve virüs hopluyor. 1 ay boyunca dudak sıkıntısı yaşıyorum en ufak terlemede canım yanıyor bu sefer

Bu konuda yalnız olmadığımı yorumları okudukca anlıyorum=) makyaj yapıldığında ter çıkısını engellemek için bir çözüm bulabilsek bile süper olur. Çünkü özel günlerde bu aşırı sinir bozucu olabiliyor. Bu terleme önleyici tereson gibi ürünler daha önce kullanmadım ama yüz e uygulanmasında bir sorun oluştururmu yada etkisi olurmu kullananlar arkadaşlar varsa dönüşlerinizi belkliyorum=)

Bende merak ediyorum ve daha önce kullanmadım. Makyaj yaptığımda bıyık kısmım çoktan gitmiş oluyor Özel günler de nedense çok fazla terlemiyorum aşırı hoplayıp zıplamadıkça

Bende burun ustu terlemesiyle ilgili problemi var birde biyik bolgesi. Burun ameliyati olurken doktora dedimki ordaki ter bezlerini de alin oyle birsey yapamam dedi vucudun dogal isleyisini bozamam. Hic bir sekilde care bulamadim ama sadece yazin oluyor sicakta. Siler silmez Nokta nokta beliriyor hemen

Aynı şekilde boncuk boncuk terleme hazin son=) yorumları takipteyim herkese yorumlar için çok teşekkürler =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…