yüz şekline göre karekter

tulip

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
23
0
Yüz şeklin karakterini ele veriyor

Yüz şeklinin en az burcun kadar karakter özelliklerini yansıttığını biliyor muydun? Oku, hem kendinin, hem de sevdiklerinin karakterini çöz.

Oval

Her şeyin üstesinden gelen bir tipsin. Ailenle nasıl konuşman gerekitğini biliyorsun. Onlar da sana sonsuz güveniyorlar./_newsimages/3296737.jpg Arkadaşların seninle birlikte olmaya bayılıyorlar. Sen de kendini onların yanında müthiş hissediyorsun. Karşı cinsle aran çok iyi ama biraz kendini beğenmiş olman, negatif etki yaratabilir.

Kare

Zorlukları umursamıyorsun. Barışçı bir tarafın var, tartışmayı ve huzursuz ortamları hiç sevmiyorsun. Arkadaşların senin özgür tarafını çok seviyor. Karşı cinsle olan ilişkilerin çok sıcak ama bazen fazla /_newsimages/3296743.jpgüzerine düşülmesinden hiç hoşlanmıyorsun.

Yuvarlak

Sen tam bir sosyal kelebeksin. Gezmeyi, eğlenmeyi çok seviyorsun. Ailen seni çok seviyor, sen de onları. Kendine güvenin tam, bu da yakın arkadaşlarının çok hoşuna gidiyor. Doğal halin karşı cinsi çok etkiliyor. /_newsimages/3296739.jpgSakın bunu bozayım deme.

Kalp

Sıcakkanlı ve sevecen yapınla herkesi büyülüyorsun. Paylaşımcı kişiliğin sayesinde arkadaş çevren oldukça geniş. Gezmeyi eğlenmeyi çok seviyorsun. Bu nedenle asla ev kuşu biri senin tarzın değil. Senin hayat /_newsimages/3296740.jpgtarzına ayak uydurcak birini bulmalısın.

paylasımın ıcın saol canım benım yuzum hangı tur acaba:sm_confused: :sm_confused: :sm_confused: :uhm: :uhm: :uhm:

benim yüzüm oval.ve evet kendimi de beğenirim:))ama negatif etki yaratmıyor çünkü sık sık söylemiyorum.:)

bende yuvarlak yüzlüyüm ve gerçektende birebir tutuyor yazılanlar:1rolleyes:

oval yuzluyum tekrar bu siralar tekrar yuvarlama cabalarina baslamasam

bendenimkide galiba oval tutuyor ama kendimi begemiyorum diyemem ama hicbizaman belli etmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…