Yüz mezoterapisi

manikkk

Guru
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2013
2.173
2.305
6 aylık roaccutane tedavisinden sonra yüzümde kalan hafif çukurlar için dün mezoterapiye başladım. Alnım dışında yüzümün her yerine iğne yapıldı.
Roaccutane tedavim için özel hastaneye gidiyordum, bu doktorum ek olarak bir salonda mezoterapi uyguluyor. Sadece hastası oldukça oraya gidiyor. Size sormak istediğim şeylerden biri,
Mezoterapi fiyatları bu kadar pahalıyken (araştırdığım kadarıyla istanbulda seansı 1000 TL bile varmış) bana seansına 400 dedi. Hatta aylardır hastası olduğum için de 300'e indi. Tabiki ucuz olması benim için daha iyi ancak şaşırıyorum, yapan kişi de bizzat dermatoloji doktoru. Bu fiyat farkı normal mi acaba? Ankara, istanbul gibi bir metropol şehirde yaşamıyorum o yüzden mi fiyat bu kadar farklı?

İkinci sorum da tabiki bu tedaviyi olup da memnun kalan var mı? Öncesi sonrası halinizi karşılaştırdığınızda bir değişim görebiliyor musunuz?

Bu fiyat imkansız geldi bende araştırıyordum bi sene önce en az 1000 di. İçeriği iyi değildir. Bir araştırmanızı öneririm. Botoksta bile ucuz olanların içeriği malum bunda da aynı

Bu fiyat imkansız geldi bende araştırıyordum bi sene önce en az 1000 di. İçeriği iyi değildir. Bir araştırmanızı öneririm. Botoksta bile ucuz olanların içeriği malum bunda da aynı
Merdiven altı bir yerde yaptırmıyorum ki, doktor hastanede değil dışarıda anlaşmalı olduğu bir güzellik salonunda yapıyor sadece. Salon da kuzenine ait, anladığım kadarıyla doktorun uygulamalarından kuzeni para almıyor çünkü doktorum ödeme için nakit çalıştığını veya İBAN'ına atabileceğimi söyledi. Sadece kullanılan malzemelerin parasını almış olabilir mi benden? Siz öyle diyince şüphe düştü içime şimdi.

Valla çoğu klinik ortamında bile bu tarz şeyler oluyor. Birde güzellik salonuna kuzenine yönlendirmesi falan ne bilim düşündürücü

Mezoterapi olduğuna emin mısınız dermapen mi acaba bi araştırın onu 300 liraya mezoterapi yok

Mezoterapi uygulaması yaptıran yok mu koca forumda
Benim bildigim mezoterapi iki seans oluyor isilti ve canlilik veriyor ve ince kirisikliklari acmayi vaad ediyor bir isede yaramiyor bence ben gecen sene goz alti mezoterapi yaptirdim plastik cerraha iki seans toplam 2600 verdim bir ayda gecti gitti ilk bir hafta efsane oldu goz altlarim sonra fos.

Normal bir muyahanede yapılan en uygun fiyat 900 tl daha yükseklerde var.hastahanelerde yapılanlar ise ucuz sebebi sadece ilaçların fiyatını alıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…