Yüz germe estetiği sonucunda oluşan çekik gözler

Kimbilir merhaba. Sen endoskopik yüz germe olmuştun. Bir de yanağında bir yere aquafilling dolgu yaptırmıştın. O zamanki adı aquafillerdi. Dolgu eridi mi kalıyor mu ?
benimki erimedi hala duruyor sanırım doktor bana kalıcı dolgu yapmış bilgim dışında bana 3-5 yıl dayanır demişti 6 yıl oldu aynı duruyor

Tekrar merhaba. Moralim çok bozuk. 18 gün oldu ancak gözlerim hala çekik kaldı. Saçlarım da dökülüyor. Benzer ameliyat geçirenler yanıtlayabilir mi?
canım panik yapma bu tür ameliyatlar öyle 2-3 haftada iyileşmiyor doktorlar öyle deselerde oturması en az 6 ay

35 bin tuttu ama önce sizi görmesi gerek. ona göre fiyat belirleniyor.
Merhaba lar yapirmadan once yuzunuz de cok deforme varmiydi? Biraz fiyat pahali geldi sanki bana gayet guzel duruyor..cekiklik zamanla gececektir. Fakat bnm merak ettigim onceki ve sonrasi fotolar bu kadar fiyata harikalar mi yaratti yoksa zaten yuzunuz gerginmiydi? Ogrenebilirmiyim lutfen..

Yüzüm sarkmıştı ve çizgiler vardı. Şu an sarkıklık yok ve çizgilerin çoğu geçti. Bence çok fark etti.

Merhaba, ameliyattan sonra saçım ciddi şekilde dökülmeye başladı. Benzer bir durumla karşılaşan var mı acaba?

Merhaba, ameliyattan sonra saçım ciddi şekilde dökülmeye başladı. Benzer bir durumla karşılaşan var mı acaba?
Ameliyat sonrasin da komplikasyon lari sac dokulmesi benzeri muhtemel durumlari yasayanlar olmus diye duydum bu tarz sorun yasayanlar sonrasin daki surecte o saclarin yerine tekrar geldikleri duyumunu almistim doktor kontrolu altin da tabiki bazi vitamin ve takviyelerle o kadar para vermissin canim sor bence doktoruna ne gibi bir tedavi yolu gosterecek..

hedikk yaşınız kaç acaba sakıncası yopksa ben elli yaşındayım bendede bukadar işe yarar mı acaba ?

Merhaba konu sahibi şimdi yüzünüz ne durumda gözlerinizin çekikliği gitti mi?

bende merak edenlerdenim hem yaşınızı hemde gözlerinizin çekikliği ne alemde.ama şunuda belirtiyim çekik göz her daim güzeldir .farklılık yaratır.sizede yakışmış

Arkadaslar endoskopik yuz gerfirme yapyirmak ıstiyorum yaşım 22 ama genetik olarak yüzüm de göz kapağı düşmesi ve yanaklarda sarkma var dudak kenarında kıvrımlar oluştu psikolojik olarak çok rahatsızım bu yaşta bu ameliyatı olan var mı ben yatırırsam zaten 3 yıl sonra yatırabilirim mesleğimi elime aldigimda bu yöntemi tavsiye eder misiniz birde yaptıranların fotoğrafını görebilir miyim

Merhaba,

Ben 5 gün önce yüz gerdirme ameliyatı yaptırdım. Şu an kendimi tanıyamıyorum. Gözlerim çekikleşti.
Bu normal midir? Zamanla geçer mi? Rica etsem yanıtlayabilir misiniz?

Teşekkür ederim
Kime yaptirdigini ogrenebilirmiyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…