Yüz germe ameliyatı için doktor tavsiyesi olan arkadaşlar yardım 😀

seron

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2024
1
0
49
Yüz germe ameliyatı için doktor tavsiyesi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi

Yüz germe ameliyatı için doktor tavsiyesi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi
28 mayısta yüz germe ameliyatı oldum.Uzun araştırmalarım ve birkaç doktorla yüz yüze görüşmelerimin sonucunda Dr. Mustafa Özyurtlu'da karar kıldım. Yarın bir hafta olacak benim iyileşme sürecim hızlı oldu. Mustafa beyle mutlaka görüşün derim. Gereksiz gördüğü şeyleri ben istesemde vazgeçirdi. Başka şeyler önerdi iyiki onu dinlemişim sonuçtan çok memnunum. Beni en çok etkileyen para odaklı olmamasıydı. Ve dahada önemlisi işini çok severek yapıyor bununla ilgili sohbetimiz olmuştu. Her yeni yüz beni heycanlandırıyor demişti. Bunu bende gözlerinde gördüm. Sonuç olarak ben çok memnunum başkalarıyla kıyasladığımda şişlik bende az var. Morluk nerdeyse hiç yok. Ameliyattan çıktığım günden itibaren herşey yedim sert yiyecekler dahil. Bu arada ameliyatım 5 buçuk saat sürdü. Derin plan yüz germe, alt ve üst göz kapağı, lip lift, çene implantı. Yani baya işlem yapıldı. Umarım biraz yardımcı olabilmişimdir. Bende burada baya yorumları okuyarak bilgi edinmeye çalışmıştım ama okuduğum yorumlar içinde sanırım bu dönemi en rahat geçiren benim.

X