Yürüteç kullanımı

Ben iki çocuğuma da yürüteç aldım, kullandım valla almasaydım ikizlerle asla baş edemezdim. Sanırım 6-10 ay arası kullandık. 2,5 yaşındalar bacaklarında bir sorun yok çok şükür. Düşme falan da yaşamadık ama ben hep göz takibime alıyordum.
Ben tek bir tanesiyle zorlanıyorum. Siz ikizlere nasıl baktınız maşallah size

Pediyatri bölümü onermiyor ama sen günlük 20dk 30 dk koyarım çok uzun tutmam diyorsan koy. Büyük ihtimalle saatlerce cikartmayanlar sıkıntı yaşıyor.
Uzun durması için değil de, ayaklarına basmaya ve yürümeye alışması için düşünmüştüm. Ama birkaç üye ev kazası vs diye bahsedince korktum biraz.

Merhaba hanımlar, bebeğim erkek ve 6 aylık, yürüteç almayı düşünüyorum ama uzmanlar önermiyor diye kararsız kaldım. Yürüteç kullanıp sorun yaşayan,memnun kalmayanınız varmı? Kullandıysanız da kaçıncı ayda başladınız?
Ben ikizlerim icin kullandim, hic bisey olmadi, gunde max 45 dk bindiler yalniz. Surekli ustunde drgillerdi. Cok seviyorlardi biz de azcik dinlenmis oluyorduk onlar gezerken.

Ben ikizlerim icin kullandim, hic bisey olmadi, gunde max 45 dk bindiler yalniz. Surekli ustunde drgillerdi. Cok seviyorlardi biz de azcik dinlenmis oluyorduk onlar gezerken.
Bacaklarında veya yumurtalıklarında sorun olmadı inşallah, hep bu yüzden kullanmayın diyorlar ya

Her ne kadar kendimi yırtsam da kullandım. 5.5 aylıkken başladı şimdi 10 aylık 1 ay oldu bırakalı çünkü adımlamaya başladı ufak ufak. Benim çocuğum asla durmuyordu çünkü tuvalete bile gidemiyordum. Biraz olsun nefes aldım. Doktoru da istemedi kullanmamı en fazla 20 dakika sonra kaldır demişti. Bilmiyorum iyi mi yaptım kötü mü ama nefes almaya ihtiyacım vardı.
Ben kullanmak istedim ama hem oğlum sevmedi hemde oğlumda hidrosel olduğu için doktor önermedi, sabahtan akşama kadar üzerinde durmayacaksa ara ara koymakta bir sorun görmüyorum.

Ben 1 ay kullandım. Emeklemeye başlayınca bıraktım. Artık kendi istediği yere gidiyor diye.

X