yurtdışı otel rezervasyonu yaptıran var mı?

kirmizi oje

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2015
2.209
4.962
kızlar acilen yurtdışında seçtiğim bir otele rezervasyon yaptırmam gerek, booking.com'a baktım tabi hemen ama kredi kartı istiyolar oradan çekim yapmayıp sadece güvence olsun diye. Ama ben kredi kartı kullanmıyorum. Ne yapıcam, yardımcı olunnn

Yurtdışı değildi ama bokingten ben rezervasyon yaptım. Sadece son on gün kala iptal ederseniz bir kısmını kesiyorlar kartınızdan. Bizde kartla ilgili sorun yaşamadık, otele vardığımızda ödedik parasını karttan çekim yapmadılar.

Oraya gittiğiniz zaman kartla ödemek zorunda değilsiniz. Isterseniz Nakit verirsiniz. Biz öyle yapıyoruz. Hiç sıkıntı yaşamadık.

Oraya gittiğiniz zaman kartla ödemek zorunda değilsiniz. Isterseniz Nakit verirsiniz. Biz öyle yapıyoruz. Hiç sıkıntı yaşamadık.

Evet bunu biliyorum ama rezervasyon için kredi kartı istiyolar, benim "kredi kartım yok". Yani booking.com'dan şu an rezervasyonumu tamamlayamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…