Yurt dışında balayı seçenekleri???

Behindthemasks

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2011
74
0
Arkadaşlar bu yaz düğünümüz var. Balayı için yurt dışı düşünüyoruz.. hem dinleneceğimiz güneş deniz kum olsun, hem de gezip göreceğimiz yeni ve ilginç yerler olsun istiyoruz.. Bu yaz için plan yapmış arkadaşlar ya da daha önce gitmiş tecrübeli arkadaşlar fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim..

nerdeyse 2 ay olmuşş.. biz kararımızı verdik.. gemiyle yunan adalarına gidecez.. gemi turu düşünen arkadaşlar olursa yardımcı olmaya çalışırım.. Herkesin mutlu huzurlu bir tatil geçirmesi dileğiyle...

Evet çıktım hatta yeni döndüm:)) yolculuğunuzu 5 yıldızlı bir otel konforunda geçirirken, ada ada geziyorsunuz isterseniz kara turlarına katılıp yeni yerler keşfediyorsunuz.. ister geminin havuzunda isterseniz demir attığınız limanlarda plaja gidiyorsunuz..açık büfe ya da a la cart olarak 4-5 restoranda istediğinizi yiyebiliyorsunuz, geminin şovlarını, animasyonlarını izleyip aktivitelerine katılabiliyorsunuz..eğlenceli, dolu dolu bir tatildi, yani tavsiye ederim..

merhaba bu sene bende balayı için cruise la yunan adalarını istiyorum..hangi gemiyle gezdiğinizi öğrenebilirmiyim?deneyimleriniz karaya indiğinizde yaptıklarınız..gemi içerisinde çok akıcı birr ingilizceye ihtiyaç duyarmıyım?aslında çok soru var kafamda..yardımcı olursanız sevinirm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…