yurdum insanından örnekler

sudenazxixm

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2007
26
0
40

Iste benim kizim!

Ilk yemege çikisimizda cep telefonu çaldi. Elini çantasina atti.
Kurcaladi, kurcaladi. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadi.
Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarindan: 'Evde mi biraktim acaba?'
Onun tam aradigim kiz olduguna karar verdim.

Anneler Kutsaldir

Bir alkis da birbirlerine ana avrat küfür eden iki kisinin arasina girip ikisine de birer tokat atan ve "Analar kutsaldir, analara küfür etmeyin, o.
çocuklari!!" diyen Karadenizli agir abi hemsehrime lütfen.

Nereye?

Sabah sabah durakta dolmus bekledigimi gören ve pek muhabbetimiz olmamasina ragmen beni arabasina alan yan komsumuza bir tesekkür

ediyorum. Yolda yanimizdan hizlica geçen arabaya "Nereye gidiyosun ulan pezevenk?" diye bagirmasini kiniyorum. Ama üstüne alinip "sehir merkezine abi" diye cevap veren kendime de büyük bir alkis istiyorum...

Bilinçli tüketim, bilinçli üretimle olur

18.000 YTL kredi karti borcum oldugunu ögrenen babamin ilk tepkisi; "Keske korunsaydim".

6. His

6. His filmini izledin mi dedim. Hayir ama çok övdüler dedi. Bende

filmin CD'si var, istersen vereyim izle, ben de çok begendim dedim.
Simdi izlersem bir sey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazim önce dedi.
Sustum. Gülmedim bile. Artik görüsmüyoruz.

Öncelik
Evlenmeyi düsündügü erkek arkadasinin ''benden önce biriyle oldun mu?''
sorusuna, ''buraya gelmeden önce mi?'' cevabini vererek evlilik umutlarini magmalara atan hatunun gerçek sarisin oldugunu söylememe bilmem gerek kaldi mi?

Çaylar demli olsun

Geçenlerde köyde komsunun evinin önünden geçiyordum.
Yasli
amca
hanimina söyle dedi: "Hanim suyu isit; olursa olur olmazsa çay

demleriz." Hala gülmekteyim.

Maalesef Kaybettik

Aniden fenalasan annelerini apar topar hastanenin acil servisine tasiyan, ancak yarim saat sonra doktorun "maalesef annenizi kaybettik"
demesiyle annelerinin öldügünü ögrenemeyen(!) bunun yerine "ulanf nasil kaybedersiniz koca kadini daha demin buradaydi!"
deyip doktoru bir
güzel döven komsularim var duyurulur...

Danger
Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER'
yazisini
görüp de
"Allah'in akillisi, tanker yazacagina danger yazmis"
diyen ve
arkasindan kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba?

Çevir çevir

Bu zamana kadar hiçbir seyi alkislatamamistim kismet bugüneymis. Lütfen o büyük alkislariniz pilota "Uçagi kibleye çevirin, namaz kilacagim"
diyen gurbetçi vatandasimiza gelsin. Haberi gördügümde ben öyle yaptim da.

Efendi Çocuklar

Lütfen bir alkis da benim anneme zira kendisi geçen gün televizyonda zap yaparken, Aydin ve Fatih Ürek'i görünce, "Ben bunlari çok severim, mankenlerle falan dedikodulari çikmiyor, terbiyeli çocuklar"
dedi.
sırnaşık şeysırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…