Yunus suresi okuyoruz Depremde enkaz altında, dışarıda kalanlar için ..

İyi aksamlar kardeslerim deprem bölgesi malatya da yaşıyoruz hepimiz dısarda çadırlardayız malatya dümdüz oldu hemen hemen heryer yıkıldı ama hiçbir kurtarma ekibi yok doğru düzgün hepinizden dua bekliyoruz suan göçük altında yardım bekleyenler var rabbim herkesin yardımcısı olsun
Rabbim yar ve yardımcınız olsun 🤲🏻😢
Dualarımız sizinle 🤲🏻😢

İyi aksamlar kardesim ben 200 tane ihlas süresi almıstım ama okuyamadım deprem oldu cadırdayiz caga coluk üstümüze bir çorap alacak bile zamanımiz olmadı 200 tane ihlası okuyamayabilirim yerime alacak arkadas varmı çok üzgünüm
Lna16 Lna16 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim canlar arkadaşın 200 ihlasini ben alsam olur mu

İyi aksamlar kardesim ben 200 tane ihlas süresi almıstım ama okuyamadım deprem oldu cadırdayiz caga coluk üstümüze bir çorap alacak bile zamanımiz olmadı 200 tane ihlası okuyamayabilirim yerime alacak arkadas varmı çok üzgünüm
Tamam canım sen düşünme okuruz
Yeter ki siz iyi olun 🤲🏻😢

Miraç kandiline kadar zamanı var kusura bakmayın burda elektirikler yok sular yok gaz yok buraya bir anonce bildirmek istedim günah olmasın diye
Olur mu kardeşim ne demek ne kusuru
Bol bol dua ediyoruz gözlerimiz dolu dolu
Hiç düşünme yarın ben bitirdim diye yazarım

Senden de caniai senden de ne olcak yarın bitirrim inşallah
Aklmda vardı aslinda hatta hatim için bile deprem bölgesinde olanlarınkini dagitsak mi ne dersin 🥺😌
Özelden yazan arkadaşlarım oldu Mart ayında ya berat kandili canım eğer ki imkanları olmazsa yazacaklar ..
Senin güzel kalbini severim 🥺

Özelden yazan arkadaşlarım oldu Mart ayında ya berat kandili canım eğer ki imkanları olmazsa yazacaklar ..
Senin güzel kalbini severim 🥺
Doğru dogru Mart'ta zor olur ki 🥺deprem bölgesi için haberdar et mutlaka gerekirse sayfa sayfa paylaşırız 🥺
Senin kalbinin güzelliği ne olcak peki ♥️

X