Yunus suresi okuyoruz Depremde enkaz altında, dışarıda kalanlar için ..

Bende 1 yasin ve 2 fetih süresi okudum. Rabbi yesir duasını da aklima geldikce okuyorum.

Bismillahillezi la yedurru ma'a'smihi şey'ün fil ardı vela fissemai ve hüves Sem'iul Alim..
Kalan Dua: 18.700

Resûlullah(s.a.v.) şöyle buyurdu: "Zalim de olsa mazlum da olsa kardeşine yardım et." Bunun üzerine birisi, "Ey Allah'ın Resûlü! Eğer mazlum ise yardım ederim, ancak zalimse ona nasıl yardım edeceğim?" dedi. Bunun üzerine Resûlullah şöyle buyurdu: "Onu zulümden uzaklaştırırsın veya onun zulmüne engel olursun. İşte bu ona yapacağın yardımdır."
(Buhari, İkrah, 7)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar ben sürekli içimden "İnnallahe ala kulli şey'in kadir" ve "İnne rabbi ala kulli şey'in hafiz" ayetlerini okuyorum, dilime başka bi şey gelmiyor. Önemli olan hep birlikte sabırla dua etmek, Allah'tan umut kesilmez onun merhametine ve büyüklüğüne sığınalım inşallah.

evet okuyalim.cok cok dua edelim Rabbim yardim.etsin hepsine.

benim ismim yazmiyor ama duaya bende katildim dua ettim allah kabul etsin .allah yar yardimcilari olsun inşallah bugun yaşanan kötü gün son olur vefat sayisi artmaz

Ben fetih suresi,tahmidiye şerif,zilzal. Süresi okuyorum hep Allah'ın izniyle...rabbim merhameti çok büyük ülkemizi korusun...enkaz altında kalan kardeşlerimize yar ve yardımcı olsun...zaman dua vakti...yer gök dua ile ayakta...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…