Yunurtlama sonrası

lazanya000

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2024
97
7
25
Merhaba arkadaşlar 17 haziranda yumurtam çatladı yumurtlama günü ve ertesi gününü değerlendirdik şuan adet olacağım tarihi bekliyorum. Kaç günde beta hcg niz yükseldi , ilk kaç günde belirtileri gördünüz , gebe olduğunuzu hangi belirtilerle öğrendiniz . Bizim gibi bekleyenleri bu açtığım konu altında bilgilendirirseniz sevinirim

Merhaba arkadaşlar 17 haziranda yumurtam çatladı yumurtlama günü ve ertesi gününü değerlendirdik şuan adet olacağım tarihi bekliyorum. Kaç günde beta hcg niz yükseldi , ilk kaç günde belirtileri gördünüz , gebe olduğunuzu hangi belirtilerle öğrendiniz . Bizim gibi bekleyenleri bu açtığım konu altında bilgilendirirseniz sevinirim
Bende kasik ağrısı bel ağrısı ve karın ve alt karın ağrısı var 15 inde yakaldim biliyorsun düne kadar idrarrim da koyuydu şimdi parlak sarı ilginç buradan bende takipteyim hayırlı haberleri alırız ins

Yok be kakxkrkdkdk benim daha iki gün oldu yumurtlayalı beklemedeyim ben . Sende varmı
9 gun oldu test yaptim negatif reglime 5 gun var tutmadi galiba benimki kasiklarimda yumurtlamadan beri ara ara gelen regl agrisi var sol kasigimda agri oluyo bulanti geliyo arada simdide sarı akinti var adet olucam galiba 😄

Hadi inşallah hepimiz hayırlı haberler alırız
Aklıma ne geldi kızlar dün ben test yaptım ama sıvı alımına dikkat etmedim dün misafirim vardı aksam gittiler o zaman yapmıştım kola şu va vs tüketmiştim pek de WC gitmedim ondan silik çıkma durumu olur mu belkide hiç catlamadi daha aklıma.geldi şimdi bak

Bende sizin gibi iki günü değerlendirdim şuan çok şükür hamileyim 🤲 adet olmaya yakın karnımda sertlik vardı ama adete bağlamıştım genelde olmaya yakın bı şişkinlik hissederdim. Birde goguslerde dolgunluk vardı baya birde içten içe bir ağrı ama çok farklı biseydi. Birde aşırı karın guruldamam vardı genede ben suphelenmedim çünkü sadece iki kere degerlendirmistim 😂 adet günü lekelenmem oldu elimde test yoktu yapamadım 3 gün gecikmede yaptım pozitif çıktı kan verince 759 gibi bişey çıktı betam 48 saat sonra 2002 çıktı bidaha vermedim ben

Bende sizin gibi iki günü değerlendirdim şuan çok şükür hamileyim 🤲 adet olmaya yakın karnımda sertlik vardı ama adete bağlamıştım genelde olmaya yakın bı şişkinlik hissederdim. Birde goguslerde dolgunluk vardı baya birde içten içe bir ağrı ama çok farklı biseydi. Birde aşırı karın guruldamam vardı genede ben suphelenmedim çünkü sadece iki kere degerlendirmistim 😂 adet günü lekelenmem oldu elimde test yoktu yapamadım 3 gün gecikmede yaptım pozitif çıktı kan verince 759 gibi bişey çıktı betam 48 saat sonra 2002 çıktı bidaha vermedim ben
Canim ovulasyondan kac gun sonra test yaptin belirtilerin ne zaman basladi

Aklıma ne geldi kızlar dün ben test yaptım ama sıvı alımına dikkat etmedim dün misafirim vardı aksam gittiler o zaman yapmıştım kola şu va vs tüketmiştim pek de WC gitmedim ondan silik çıkma durumu olur mu belkide hiç catlamadi daha aklıma.geldi şimdi bak
Tuvalete git ve daha sonra iki saat boyuncasıvı alma sonra testini yap . Ben sabah ikinci idrarla testi yaptım test yapana kadar sabah sıvı alımına dikkat ediyordum sende öyle yap en net sonuç öyle çıkıyor testen sonrada kahvaltını falan yaparsın. Çatlamamış olabilir

Bu belirtileri yumurtlamadan kaç gün sonra hissettiniz . Kaçıncı günde lekelenme oldu . Detaylı bilgi verir misiniz ❤️

Tuvalete git ve daha sonra iki saat boyuncasıvı alma sonra testini yap . Ben sabah ikinci idrarla testi yaptım test yapana kadar sabah sıvı alımına dikkat ediyordum sende öyle yap en net sonuç öyle çıkıyor testen sonrada kahvaltını falan yaparsın. Çatlamamış olabilir
Şuan 1 saatir almıyorum deneyecem sabahda yaparım bakalım

Canim ovulasyondan kac gun sonra test yaptin belirtilerin ne zaman basladi
Yunurtalamadan sonra belirtim aşırı karın guruldamasi oldu😂 regl yakında goguslerde baya dolgunluk vardı bide sızlama regl günüm de lekelenme oldu elimde test yoktu havalarda kötüydü 2 gün sonra falan test alabildim. pozitif cikti

Canim yumurtlama günü dediğin çift çizgi günü ve diğeri de siliklestigi gün oluyor demi

Canım değerlendirdiğin gün çift çizgi ve siliklestigi gün mü

Test böyle

Eklentiler

• 1718825645830334972604822602611.jpg
    1718825645830334972604822602611.jpg
    146,2 KB · Görüntüleme: 22
X