Yunanistan da yasiyorum tatil hakkinda.

1987

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2009
18
1
arkadaslar bu konuyu acma istedim. ben yunanistanda yasiyorum. tabi pek bir turistlik bolge sayilmaz yasadigim yer:) ama birseyler sormak isteyen veya buraya gelen giden kiz arkadaslar varsa gorusmek tanismakta isterim :)

ekonomik kriz ucuzluk devammi :))) en guzel turistik bolgesi neresi bide

Evet kriz devam :) malesef... En guzel yerleri tabiki adalar.. dedigim mikonos santorini v.s ama tabiki izmir civari olanlar bilirler zaten bunlari. ama istaul civarinda olanlar icin onerecegim Thassos (Tasoz) adasidir. hafta sonu icin ideal bir tatil olabilir 2 3 gunlugune gidilecek guzel bir ada.Kavala dan veya kavala ya varmadan bineceginiz icin feribota kavalayi da ziyaret etme firsati bulacaksiniz. baya zaten her gittigimde Turkiye den insanlar goruyorum yani baya tercih ediliyor.. Birde Semadirek adasi var ama ben gitmedim hic. Benim yasadigim yer ise Gumulcine normal bi yer yarisi Turk zaten. fazla turistik degil ama sakin yerler istanbul ve izmir gibi buyuk sehirler icin. tabiki cafeler gece cikilacak yerler var. Bide iskece'ye yakinim. orasi daha guzel bana gore.Eski sehir dedikleri bolgesi guzel. eski seyleri sevenlerin begenecegini dusundugum bi yer.. :)

vaay cok tesekkurler
en kisa zamanda vize cikarticaz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…