Yumurtlamayı göremedim adete 3 gün var hala ovulasyon testim silik çıkıyor

Sibelbaba0626

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2024
3
0
19
Merhaba arkadaşlar 1 yıllık evliyim bebek istiyoruz ama olmadı kısırlık testi bile yaptırdık yumurtalıklarda rahimde esimde de sorun çıkmadı herşey yolunda bu ay ovulasyon yapmayı denedim adetim düzenli 21 günde bir olur biter bitmez başladım ama hergun silik çıktı doğru şekilde yaptim adetime 3 gün kaldı silik çıktı 10 gündür göğüs ağrım kasık ağrım hafif var sizce neden olabilir yumurtalama oldu zaman peki sonraki günler de silik mi oluyor yoksa hiç çıkmıyor mu bilemedim

Eklentiler

• IMG-20240619-WA0000.jpg
    75,1 KB · Görüntüleme: 120
  • IMG20240614120447.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 119
Yumurtlama olduğu günlerde iki çizgi aynı renkte olması gerekiyor biz de eşimle 8-9 aydır çocuk istiyoruz ikimizde de bir sıkıntı yok biz de aynı durumdayız kısmet tabi bu işler iki kere çatlatma iğnesi vuruldum yumurtalıklar yeterli boyuta geldiğinde vuruldum ama doktorum çatlatma iğnesi vurulduğu zaman da yumurtanın çatlamama ihtimali Olabiliyor demişti bu ay sizde belki çatlama görmemiş olabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…