Yumurtlamamın 10. Günü gelin birlikte takıp edelim sizler kaçıncı gündesiniz ?

tpzeng

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2024
428
55
34
Arkadaşlar 12 eylülde yumurtladım 13 Eylül çatladı 12-13 değerlendirdim .
Belirtilere gelecek olursak
3-4 gün öncesine kdr çok göğüsüm açıyor ve midem bulanıyordu şu an hiç biri yok .
Adet ağrım veya karında kasık ta gebelik ağrısı da yok ama 1 hafta kramp yaşamıştım 2 gündür kesıldı .
Su an sadece kalçamın üst taraflarında kas ağrısı gibi ağrılarım var başka da belirtim yok ne hamıleyım diyebılırım nede regl olacağım diyebilirim reglime de 3 gün kaldı birde bugün test yaptım erken mi bilmiyorum ama silik bir gölge gördüm . Sizler de durum nasıl ?

Eklentiler

• IMG_0893.jpeg
    54,7 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_0886.jpeg
    52,6 KB · Görüntüleme: 20
Yumurtlamadan kaçıncı gününüz ? Test yapan olduğu ay çok merak ediyorum ? Yumurtlamanın kaçıncı günü öğrendiniz gebe olduğunuzu ?

Femometer diye uygulama var o çok güzel yönlendiriyor insanı yumurtlamadan 10-12 gün sonra test yapın diyor

Femometer diye uygulama var o çok güzel yönlendiriyor insanı yumurtlamadan 10-12 gün sonra test yapın diyor
Ben bugün 10. Gün çıkmıyor hıc bakalım yarın çıkacakmış yada gece yapsam uyumadan önce idrarımı bırıktırıp çıkar mı acaba evde 8 tane testım var adet olmama da zaten 4 gün kaldı ama uygulamaya göre 3 gün yumurtlamama göre 4 gün 12 sinde yumurtladım bugün 22 tam 10. Gün ertesi gün sılıkleşti ama hıc belırtım yok ne hamılelık nede gebelıkle alakalı akıntım bile yok :/ goguslerım 1 hafta önce çok ağrıdı su an oda yok :/ sadece kalçamın üst tarafları ağrıyor kaslarım . Zaman da gecmıyor yanı Allahtan yarın okul var öğretmenim akşama kdr okuldayım sabah bi test yaparım sonra birde gelince yaparım olmazsa 12. Güne kalır artık azıcık bir çizgi görsem zaten bu gece de yapacaktım ama yok galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…