Yumurtlamak ne demek?

sHimaRiq_pErY

E♥Y Ömrümün Sahibi
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2009
342
1
35

Merhabalar,

Konumu jinekolojide açtım fakat orada bilgisi olan yok sanırım

Ben doktora gittim perşembe günü kasıklarıma batma oluyordu acile gittim kan idrar hepsine baktılar hiçbişey yok neyse kadın doğuma gittim smear testi yaptı bide kamerayla baktı yumurtlamışsın ondan dedi o ne demek sormadımda yani adet mi olucam ve normalde 22 sinde olmam gerekiyodu ama hala olmadım :18: bide bu ovulasyon tarihleri yumurtlama çatlama falan nasıl oluyor yaa benim hiç bi bilgim yok çok detaylı bi başlık var mı bu konularda :44:

canım google amcaya sor herşeyi söylesin forumdada aratabilirsin burda yazmak zor iş oku bul kolay gele :) bizlerde bişeyler bilmioduk başlarda şimdi jinekolog kdr bilgili olduk sayılır

Güzel o zaman şu benim sorunum sence nedir ?

canım merak etme yumurtlamak güzel bişi bunca insan var kk da yumurtlayabilmek için iğneler ilaçlar kullanan bizamanlar bende onlardan biriydim :)

yumurtan çatladığı dönemde evliysen ve ilişkide bulunurasan çocuk oluyo işte , tabi bu ayda sadece 1 gün olan bişi bazı insanlar yumurta çatlama esnasında ağrı çeke biliyo , yumurta çatladıktan sonra bi birliktelik yaşamadıysan ve hamile değilsen 14 gün sonra adet oluyosun...

Canım çok teşekkür ederim değerli yorumun için ama ben adet oldum dün akşam o zaman hamile kalabilmek için 9 unda çalışmalara başlamam gerek sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…