Yumurtlamadan 7-8 Gün Sonra Göğüs Şişmesi Erken Gebelik Belirtisi Olabilir Mi? İdrarla Kan Gelmesi Yerleşme Kanaması Olabilir Mi?

svlmlhy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2019
13
8
Herkese mrb.22 Eylülde adet oldum ve tüp bebek tedavisine başladık.4 gün iğneleri kullandım ve korona olduğumuz için tedaviyi sonlandırdık.Yine de evde Ovülasyon testiyle yumurtlamayı takip ettim ve 4 ekimde yumurtlama günü ve bir önceki günü değerlendirdik.Normal adet günüm 20-21 ekim.11Ekimden itibaren göğüslerim şişmeye başladı.Ama adet öncesi şişliğinden çok daha fazlası bir şiş.13 Ekimde de idrarımla kan geldi.Ben erken adet görecem zannettim.Ama 1-2 kez idrarımla kan geldi ve kesildi.Göğüslerimse şu an bile 2 beden büyük.Daha önce 2 kez hamilelik yaşadım ve sadece hamileliklerimde göğüslerim bu şekilde şişti.adet sivilcelerim de çıkmaya başladı.Acaba hamilelik belirtisi olabilir mi diye evde kalan Ovülasyon testini yaptım, o da silik çıktı.Yani Ovülasyon testine göre hamilelik gözükmüyor.Şimdi şunları sormak istiyorum:

1- adete 3-4 gün kala Ovülasyon testi silik çıkıp yine de hamile olan var mı?
2- yerleşme kanamasını idrarla kan gelmesi şeklinde yaşayan var mı?

Canım yerleşme kanaması , idrarla birlikte kan gelir şekilde olmaz . Kanın geldiği yer vajina olması gerekiyor.

Canım yerleşme kanaması , idrarla birlikte kan gelir şekilde olmaz . Kanın geldiği yer vajina olması gerekiyor.
Evet biliyorum da idrara karışmış olabilir mi acaba vajinadan? Çünkü yoğun bir şekilde hormon değişikliğini gösteren belirtiler dışında hiç bir rahatsızlığım yok.

Evet biliyorum da idrara karışmış olabilir mi acaba vajinadan? Çünkü yoğun bir şekilde hormon değişikliğini gösteren belirtiler dışında hiç bir rahatsızlığım yok.
İdrara karışması pek mümkün gelmedi bana yerleri oldukça farklı akıntı yönü ve yeri daha doğrusu. Ama tabiki takip et bir ihtimal karışmış olabilir .
Ovulasyon testi normal ona takılma burda örneğini çok gördük

Canım sistit başlangıcı olabilir bende de oldu doktora git acilen

Canım sistit başlangıcı olabilir bende de oldu doktora git acilen
Göğüslerimin aşırı şişmesiyle birlikte olması benim kafamı karıştırdı.Daha önce 2 kez hamilelik geçirdim ve göğüslerim şimdiye kadar sadece hamileyken bu kadar şişti.Bir de kan, tam yerleşme kanaması dönemine denk gelince acaba mı dedim.Ama farklı bir sorun var sanırım.Yarın doktora gidicem bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…