yumurtlama zamanında çok şiddettli ağrı

asude

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
311
4
merhaba arkadaşlar benımbe yumurtlama gunumde yumurta hangı taraftaysa çok şiddetli ağrılarım oluyor bu durumla karsılasan varmı acaba .bılmek ıstedığım bu ağrı baslayınca ıs ısten geçmismi oluyor yoksa o gunmu iliskiye gırmek daha uygun bende obur aya ovulasyon testlerınden almaya karar verdım bunu kullanıp ve benım gıbı ağrısı olan arkadaslar varmı bana yardımcı olursanız sevınırım.ben bebek ıçın tedavı göruyorum geçen temmuz ayında tup bebek kımyasalla sonuçlandı dr bu ağrıların bı sorun olusturmayacağını söylemişti hatta asılama ıçın aldığım çok fazla uyardığı ıcın çatlatma iğnesi vurulmadan kendılığınden çatlıyordu dr bu yuzden asılamanın zamanını benım ağrılarıma gore ayarlıyordu ama hiç bir asılama tutmadı bende acaba ağrıdan oncekı zaman mı doğru zaman dıye dusunmeye basladım,bu arada 2. tup ıçın dınlenme zamanındayız belkı kendılığınden gelır bebisim dıye bı umut ıcındeyım Rabbım umutlarımızı boşa cıkarmasın isteyen herkese hayıryı sağlıklı evlatlar nasib eesin

canim benimde son 3 aydir yumurtlama gunlerimde kasiklarimda batmalar oluyor kafamçokkarıştı 3 aylik bi klomen tedavisi görüyorum doktoruma henuz danismadim ama belkide ondandir fisfisfis bu konuyu arastirirken gördüm yazini umarim birileri bisiler yazar :sm_confused:

benim bildiğim kadarıyla ağrının oluştuğu gün ilişkiye girilir.dr önemli olmadığınıda söylemiş içini rahat tut.inşaalah bebeğin kendiliğinden gelip annesine sürpriz yapar:Saruboceq:

canim benimde son 3 aydir yumurtlama gunlerimde kasiklarimda batmalar oluyor kafamçokkarıştı 3 aylik bi klomen tedavisi görüyorum doktoruma henuz danismadim ama belkide ondandir fisfisfis bu konuyu arastirirken gördüm yazini umarim birileri bisiler yazar :sm_confused:

canım o batmalar normal bırde yumurta gelistırıcı ılaç kullanıyosun yumurtaların buyuduğunu fark ediyosun canım endıselenme benım ağrım 1 gun oluyor cok şiddetli ayakta bile duramıyorum (ben kızkende oluyodu bu ağrı)batmalar oncesınde ve sonrasında oluyor benım

benim bildiğim kadarıyla ağrının oluştuğu gün ilişkiye girilir.dr önemli olmadığınıda söylemiş içini rahat tut.inşaalah bebeğin kendiliğinden gelip annesine sürpriz yapar:Saruboceq:

inşaallah canım Rabbim hepimize nasib etsin

canım sanki beni anlatmışsın.öyle çok ağrım olduki anlatamam...tamda o gün ilişkiye girmen gerekiyor bebeğin olması için malesef.
bunun bazı kadınlarda olduğunu ve normal olduğunu öğrenmeden önce bunalıma girmiştim kesin bende bir sorun var diye.3 tane doktora gittim.
ovulasyon testi aldım ağrım olduğu gün yapıyodum çift çizgi...birkaç ay denedim hangi günler o ağrı oluyor diye...ben 28 de bir olurdum tam 14.gün ağrım oluyodu ovulasyon testleride tam o gün çift çizgi çıkıyordu...
preseed diye bir topic var oraya bak...ben ondan kullandım.
doktoruma sordum ağrıdan dayanamıyorum nası çocuk yapıcam diye :)
yut bi ağrı kesici bişi olmaz dedi.
bu arada 14.gün ağrım olacağını bildiğim için 13.gün akşam yakaladım kojamı laelaelaelaelae
14.gün sabahta yakaladım.eşimden bir ağrı kesici birde sıcak su torbası istedim sonra bi iki saat yattım öyle cenin pozisyonunda ağrımın olduğu tarafa yattım ha...
derkeeeennn aşağıda gördüğün gibi 17.haftamız doldu.
bu ağrıyı hissetmen senin için avantaj aslında doğru kullanmakmış önemli olan.
sende takip et günlerini hangi günler ağrıyor...bu arada ağrın başladığı zaman bi aağrı kesici yutup yine deneyebilirsin ama ben bir gün öncesinide değerlendirdiğim için hangi gün olduğunu bilemedim tatlım...inşallah dileğin gerçek olur...

canım sanki beni anlatmışsın.öyle çok ağrım olduki anlatamam...tamda o gün ilişkiye girmen gerekiyor bebeğin olması için malesef.
bunun bazı kadınlarda olduğunu ve normal olduğunu öğrenmeden önce bunalıma girmiştim kesin bende bir sorun var diye.3 tane doktora gittim.
ovulasyon testi aldım ağrım olduğu gün yapıyodum çift çizgi...birkaç ay denedim hangi günler o ağrı oluyor diye...ben 28 de bir olurdum tam 14.gün ağrım oluyodu ovulasyon testleride tam o gün çift çizgi çıkıyordu...
bu arada 14.gün ağrım olacağını bildiğim için 13.gün akşam yakaladım kojamı laelaelaelaelae
14.gün sabahta yakaladım.eşimden bir ağrı kesici birde sıcak su torbası istedim sonra bi iki saat yattım öyle cenin pozisyonunda ağrımın olduğu tarafa yattım ha...
sende takip et günlerini hangi günler ağrıyor...bu arada ağrın başladığı zaman bi aağrı kesici yutup yine deneyebilirsin ama ben bir gün öncesinide değerlendirdiğim için hangi gün olduğunu bilemedim tatlım...inşallah dileğin gerçek olur...

dilacım allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin:Saruboceq:ne mutlu sana darısı başımızaopuyorumnanaktan

canım Rabbim sağlıcakla kucağına almanı nasıb etsın benım hep erken oluyor ağrılarım busefer 12. gun oldu. ama anlamadığım bısı var benım tam ağrı olduğu zaman asılkma yapılmıstı tutmadı oyle olsaydı tutması gerekmezmıydı tabı hersey Allah tan sende oncesındede beraber olmussun belkı ozamandır bizde 11. sabah beraber olduk gecesıne ağrılar basladı hayırlısı bakalım ınsaallah tutar

canım Rabbim sağlıcakla kucağına almanı nasıb etsın benım hep erken oluyor ağrılarım busefer 12. gun oldu. ama anlamadığım bısı var benım tam ağrı olduğu zaman asılkma yapılmıstı tutmadı oyle olsaydı tutması gerekmezmıydı tabı hersey Allah tan sende oncesındede beraber olmussun belkı ozamandır bizde 11. sabah beraber olduk gecesıne ağrılar basladı hayırlısı bakalım ınsaallah tutar

inşaalah tutar canım dediğin gibi Allah istemeyince tutmuyo bizde çalışmalara devam edip yılmadan bekleyelim:jeyyar:

yazık ya şu eşlerimize çocuk için yapışıyoruz her gecekaydirigubbakcemile3

X