Yumurtlama testime bir bakin

yesilkoltuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2012
218
5
Arkadaslar en son 27 mayista ay hali oldum dun ve cuma gunu olmak üzere ilişki yaşandı sizce bugun yumurtlama günüm mu bugün iliski olmalı mi yoksa gun asiri olmali kuralina uygun olarak mi devam edelim yani yarin mi olmalı yorumlayın lutfen beni

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1402301131738.jpg
    $1402301131738.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 159
daha tam koyulaşmamış canım. ikisi de aynı koyulukta, hatta diğerinin daha koyu olması gerekiyor. devam et teste de ilişkiye de. hakkında hayırlısı

İnşallah hayirlisi olur grcen ay bi kimyasal gebelik yasadim ilk denememizdi inşallah bu ay olumlu sonuçlar aliriz

Bu dünkü test

Eklentiler

• $1402480076751.jpg
    $1402480076751.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 136
Bu da bugunku

Eklentiler

• $1402480118863.jpg
    $1402480118863.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 156
sanki dün gibi duruyo cnm bugun silikleşmii inşllh tutunmuştur bebişin

Insallah canim dün iliski yasandi:KK66: ama ilginc bir şey sabah uyandim yataktan kalktim birden bi islaklik oldu ama hic bu kadar gelmemisti bi yemek kasigi dolusu belki daha fazlasi:KK66: niye böyle oldu acaba

Insallah canim dün iliski yasandi:KK66: ama ilginc bir şey sabah uyandim yataktan kalktim birden bi islaklik oldu ama hic bu kadar gelmemisti bi yemek kasigi dolusu belki daha fazlasi:KK66: niye böyle oldu acaba

akşam belki fazla oynamamışsındır aynı pozisyonda yattıysan çıkmamış sabah kalktığında çıkmıştır

akşam belki fazla oynamamışsındır aynı pozisyonda yattıysan çıkmamış sabah kalktığında çıkmıştır

Himm acemilik de ne kötü hele bi de vesvese varsa is zor:KK66: teşekkür ederim cevaplar icin:thumbup:

Ilk olarak gecen ay denedik rahatsizliklarim oldu ve kimyasal gebelik yasadim. Bu ay ikinci ayimiz. İnşallah bu ay olur hayirlisi ve sagliklisi olsun insallah.

inşllh cnm bu ay mutlu haberi alırsın

X