Yumurtlama testi

tasarmci92

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
18
5
32
Merhaba bana yardımcı olabilecek varmı? Yeni ovulasyon testi yapmaya başladım resimde yanında kalp olanlarda birliktelik oldu .. ben ne zaman yumurtlamışım arkadaşlar ve hangi günler birliktelik olması gerekiyor..yardımcı olurmusunuz?
132D6D88-4055-4C0C-92CC-495B8A3C063C.jpeg

Yumurtlama gördükten 14 gün sonra adet olmama ihtimali var mı ? Döngünün uzama ihtimali

Merhaba bana yardımcı olabilecek varmı? Yeni ovulasyon testi yapmaya başladım resimde yanında kalp olanlarda birliktelik oldu .. ben ne zaman yumurtlamışım arkadaşlar ve hangi günler birliktelik olması gerekiyor..yardımcı olurmusunuz?Eki Görüntüle 3239914
bu testlere göre yumurtlama 14/15 gün olmuş bu durumda üzerinden 14 günde gecmiş bence bi gebelik testi yapın varsa cıkar zaten

Merhaba bana yardımcı olabilecek varmı? Yeni ovulasyon testi yapmaya başladım resimde yanında kalp olanlarda birliktelik oldu .. ben ne zaman yumurtlamışım arkadaşlar ve hangi günler birliktelik olması gerekiyor..yardımcı olurmusunuz?Eki Görüntüle 3239914
Bu geçen ayındı bu arada hamile değilim şuan birliktelik günleri doğru olmadı sanırım .//

X