yumurtlama tarihim değildi amaaa.....

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
kızlarrr....benm adetim 2 gün gelip bitmişti hatta hamilelikten şüphelenmiştim ama dr gittim kesin olarak yoktu:çok üzgünüm: bunun üzerine adetimin 8.günü falandı ilişkiye girdik !!ilişkinin üzerinden de 1 hafta falan geçti belkide 8-9 gün de olabilir göğüslerimde acı yok ama büyüdüler ve daha adetime 15 gün falan war hatta bastırınca ağrıyor..yani kızlar kalmış olabilirmiyim acaba o tarih yumurtlama dönemimde değildi asıl yumurtlama dönemim bu günlerde amaa eşime kızgınım bu aralar zaten yumurtlama dönemi takıntıma kızıyor olucağı warsa her anda olabilir diyor bu ay böyle geçicek galiba kızlarrr :KK43:başka belirtilerde var ama kasık ağrısı falan özellikle gaz çok var bu aralar ama yediklerimlede ilgili olabilir ama bu göğüslerimdeki değişiklik şaşırttı çünkü adetime tam 15 gün war !!!

canim senin bu konuya cok kafani takiyor olman hormonlarini inanilmaz etkiliyor biliyor musun? yani esinin dedigine bak sen. yani hic okuyup okuyup da surekli burasi ile mesgul olma. o zaman sagligini da bozuyor insan.

insallah hamissindir canim.ama belirti aramaman sagligin acisindan ve bebegine bir an once kavusman acisindan cok onemli.

kızlarrr....benm adetim 2 gün gelip bitmişti hatta hamilelikten şüphelenmiştim ama dr gittim kesin olarak yoktu:çok üzgünüm: bunun üzerine adetimin 8.günü falandı ilişkiye girdik !!ilişkinin üzerinden de 1 hafta falan geçti belkide 8-9 gün de olabilir göğüslerimde acı yok ama büyüdüler ve daha adetime 15 gün falan war hatta bastırınca ağrıyor..yani kızlar kalmış olabilirmiyim acaba o tarih yumurtlama dönemimde değildi asıl yumurtlama dönemim bu günlerde amaa eşime kızgınım bu aralar zaten yumurtlama dönemi takıntıma kızıyor olucağı warsa her anda olabilir diyor bu ay böyle geçicek galiba kızlarrr :KK43:başka belirtilerde var ama kasık ağrısı falan özellikle gaz çok var bu aralar ama yediklerimlede ilgili olabilir ama bu göğüslerimdeki değişiklik şaşırttı çünkü adetime tam 15 gün war !!!

Canım bence göğüslerini bastırınca ağrımlarının sebebi psikolojiktir.Çünkü benimde 2 ay önce adetim bittikten sonra adetime 16-17 gün kala göğüslerimde ağrılar başladı senın gibi umutlanmıştım.sonra bu son adetimi olduktan sonra göğüslerim o kadar rahatlamıştıki sanki vücudundaki stresten dolayı oluşan hormonlar kayıp gitmişti.1 miliminde acı kalmadı.Bence daha bekle adetine çok var.Alah gönlüne göre versin inşallah hamile kalmışsındır

evt canım olabilir belkide psikolojiktir ama ben hamilelik düşünmedm hani diyorlar ya arkadaşlar hiç kafama taktığım yok aslında bu annelik duyguları bayanlara doğuştan veriliyormuş herhalde bu duygusallık kendini dinleme bayanlara özel bişey ama benmki kendimi dinlemek değil göğüslerim hiç bu kadar varken şişmezdi merak belkide öyle denilebilir..bakalım o tarih gelsin görücez tabiki inş. vardır

valla güzelim geçen ay ilk denememizdi kafama takmıyorum diyodum ama yerleşme kanamasını bile yaşattım vücuduma. adetimi geciktirdim herşey beynimizin bi oyunuu ve ben bişeye dikkat et okuduklarımdan hamilelik isteyip günü geçen insanlar ne zaman testte negatifi görse hemen akşamına adet oluyo yaniii hamile değilim dediğimiz anda kanıtladığımızda hemen adet oluyoruzz.. belirtilere kafa yormuyorum artık ben

güzelim evet bu konuya çok kafanı takarsan eğer hamile olmasan da vücudun kendini hamile olarak hissedebilir...bak sana şunu söyleyim bence hamile değilsin arkadaşım...çünkü hamileliğin göğüs ağrısıyla falan alakası yok....adet görmeden önce de göğüslerimiz ağrıyor,görmeyip de hamile kaldığımız zaman da göğüslerimiz ağrıyor anlatabildim mi? hamile kalmak istiyorsan eğer yumurtlama günü falan diye takıntı yapmayacaksın...stresin olmayacak...beyninde bununla ilgili düşünceler kurmayacaksın ve en önemlisi de hayvansal gıdalardan eşin de sen de uzak duracaksınız...

canım bende adetimin 7.günüydü bitti akşamı oldu bişiler:eek:ve eşim şehir dışına çıktı..benim adetlerim düzenlidir hep 28 de bir olur ve 6-7 gün sürer..anlıycan yumurtlama günüme 7 gün kala girdiğim iişkiden hamiş kaldım ve oğluşum olacak kısmetse:nazar:

ne güzel cnm yaa çok sevindim adına inşallah benimde öyle olmuştur.. eşimde yumurtlama dönemi takıntılarına kızıyor gerçekten olacağı varsa olurr !!.. ayrıca ben hamileliğe takmadım hiçte kendimi dinlemiyorum adetime 14 gün var ve göğüslerim çok şişti ve sızlama var bu gebelik vardır demiyorum yada kafama taktığım için değil gerçekten var belkide değildir ama buda bariz bi şeklide var ve bende merak ettm de yazdım bunun dışında bi belirtim var diye iddia etmiyorm..ve benmde asıl yumurtlama günüme 4 gün war ve bu ayki adetimi bekliyorum herşey kader kısmettt...:çok üzgünüm:

X