Yumurtlama tabikibi

Şimdide lekelenme devam ediypr kan canlı kırmızı değil böyle pembe kırmızı karışık ama tam net kırmızı değil
11 Nisan adetinizin başladığı ilk gün mü yani ?
O zaman bugün döngünün 17.günü mü doğru mu anladım

11 Nisan adetinizin başladığı ilk gün mü yani ?
O zaman bugün döngünün 17.günü mü doğru mu anladım
19.gün bugün normalde takvimde öyle yazıyor evet 11 nisan ilk başladığı gün adetin dün dediğim gibi lekelenme oldu ama şimdi yok

Gün aşırı değerlendirin işte yumurtlama haftanızda.
Yani bir gün dolu bir gün boş geçin.
Yani 1 gün ilişki yaşayıp diğer gün yaşamamk mı demek oluyor ben pek bilmiyorum bu anlamıda ? İnternettede öyle yazıyor sanırım doğru dediğim

Yani 1 gün ilişki yaşayıp diğer gün yaşamamk mı demek oluyor ben pek bilmiyorum bu anlamıda ? İnternettede öyle yazıyor sanırım doğru dediğim
Spermler içimizde de yaşıyor ortalama 2 gün kadar. Hergün ilişki fe sperm sayısını düşürür. O yüzden bir dolu bir boş tavsiye ederler. Boş bıraktığınız gün yumurtlama olsa bile içinizde sperm yaşadığı için yine Umut var. Mantık bu.
Eğer bu ay tutmaz da adet olursanız,önümüzdeki ay bu şekilde çalışırsınız 🥰

Spermler içimizde de yaşıyor ortalama 2 gün kadar. Hergün ilişki fe sperm sayısını düşürür. O yüzden bir dolu bir boş tavsiye ederler. Boş bıraktığınız gün yumurtlama olsa bile içinizde sperm yaşadığı için yine Umut var. Mantık bu.
Öyle yapıyoruz bu sefer bir dolu bir boş veya 2 dolu 1 boş umarım tutar bu ay hep dua ediyorum ❤️❤️

21/22/24/27/28 ilişki oldu yumurtlama gününüde değerlendiricem 1 mayıs

X