Yumurtlama tabikibi

sendm

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2023
125
23
21
Arkadaşlar bu yumurtlama takibi nasıl yapılıyo ben bu uygulamalardan bişey anlamadım yardımcı olurmusunuz 🫶❤️

Bende bu ay başladım netten sipariş daha uyguna geliyor aynı gebelik testi gibi yapılıyor
Hatta dün adetim bitti sabah eşim gelecek fakat yola çıkacağız ve oruçlu akşama galan değerlendirmek gerekli mi bilgisi olan paylaşırsa sevinirim 🌺

Eklentiler

• A6C87056-5AE4-45F0-8A96-54C209C3F233.jpeg
    A6C87056-5AE4-45F0-8A96-54C209C3F233.jpeg
    74,3 KB · Görüntüleme: 45
İnternetten sipariş verin. Gebelik testi gibi çift çizgi çok net çıktığında o gün yumurtlama gününüzdür.değerlendirin.normalde silik çıkar ikinci çizgi.

Nasıl yani yumurtlama günü bu şekildemi çıkıyo
Evet yumurtlarkende hormonlarımız yükselir.en yüksek düzeydeyken testte en belirgin halini alır.ben instagramdan almıştım.birgebeningunlugu diye aratın. Almasınız bile bilgi veriyor yumurtlama ile gebelik ile ilgili.

Bende bu ay başladım netten sipariş daha uyguna geliyor aynı gebelik testi gibi yapılıyor
Hatta dün adetim bitti sabah eşim gelecek fakat yola çıkacağız ve oruçlu akşama galan değerlendirmek gerekli mi bilgisi olan paylaşırsa sevinirim 🌺
İki çizginin de kopkoyu olması gerekiyor
Şuan pozitif değil testiniz

2 damla idrar yeterli fazla damlatmayın..okumayı hemen yapmayın yanıltır 15 20 dk bekleyin oyle bakın çizgilere :)

Benim bikeresinde oldu ikiside kopkoyu değerlendirdik ama olmadı neden acaba ?
Ohooo benim her ay oluyor ama hala hamile kalamadım 🥰 birden fazla sebebi olabilir veya olmayabilir. Mesela benim sebebim yok. Tıbbi hiçbir sorun yok. Allah henüz nasip etmedi. Uzun sürerse eşinizle bi doktora gidin derim zaman kaybetmemek açısından.

Ohooo benim her ay oluyor ama hala hamile kalamadım 🥰 birden fazla sebebi olabilir veya olmayabilir. Mesela benim sebebim yok. Tıbbi hiçbir sorun yok. Allah henüz nasip etmedi. Uzun sürerse eşinizle bi doktora gidin derim zaman kaybetmemek açısından.
Bu ay tekrar deniyorum inşallah 21/22/24//27/28 ilişki oldu ihtimal olabilirmi sence veyaz sizce ?

X