Aile Planlaması Yumurtlama kaç gün sürer

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Kızlar benim yumurtlamam 4 gün sürüyor sonra çatlıyor sizce bir sorun mu var
Yumurtanin catladigini nasil anlıyorsunuz benim duzensiz oldugu donemlerde bayaga agriyordu ama kac gun agriyordu catladigini anlamiordm adette olamiordm ama agri oluyordu eger agridan anliosan.onun disinda doktor ultrasonda goruor benim bildigim

Yumurtlama 24 saat surer genelde okuduklarima gore eger spermler canliysa 72 saate kdr yasayabilir dolleyebilir

Kızlar benim yumurtlamam 4 gün sürüyor sonra çatlıyor sizce bir sorun mu var
Bende açtım formu böyle bişey yazacaktım siz yazmışsınız. Bnm de 4 gündür yumurtlama devam ediyor . Ovulasyon testi yapıyorum bugün 4.gün yine t cizgisi c kadar ve c den koyu sanki . Çatlamadı hala . Normal yumurtlama da 3.gün çatlama görülüyor yazılmıştı nette okudum bi kaç yerde ? Bizim neden 4 gün oldu hala çatlamadı acaba ? Siz ne durumdasiniz gebelik var mı ?

Bende açtım formu böyle bişey yazacaktım siz yazmışsınız. Bnm de 4 gündür yumurtlama devam ediyor . Ovulasyon testi yapıyorum bugün 4.gün yine t cizgisi c kadar ve c den koyu sanki . Çatlamadı hala . Normal yumurtlama da 3.gün çatlama görülüyor yazılmıştı nette okudum bi kaç yerde ? Bizim neden 4 gün oldu hala çatlamadı acaba ? Siz ne durumdasiniz gebelik var mı ?
Canım 4 gün sürmesi daha iyiymiş doktora sordum ertesi gün tek çizgi görüyorsan tabiki çatlamış oluyor 4 gün üst üste birliktelik gebelik şansını arttırır hamileyim 4 aylık darısı başına inşallah

Kızlar 2aydır yumurtlama donemim gecikiyor normalde duzneli âdet goruyrodum ikiaydir geickiyor 14u yerine 24unde oluyorum aranizda böyle olan oldumu acaba

X