yumurtlama ilişki ve gebelik

srcnalparsln

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2022
2
1
28
Kızlar 25 ekimde yumurtlama gördüğümü düşünüyorum, akıntıdan dolayı 23 ekim ve 25 ekimde ilişki olmuştu sizce bu ilişki tarihlerinin tutma ihtimali var mıdır? pcosum adetlerim düzensiz o yüzden bilemiyorum 4 ekim sat ben bi de 31 ekimde kan testi verdim negatif olunca söktürücü içtim tarlusal pazar günü bitti iki gündür regl olacakmışım gibi karnım ağrıyor arada geçiyor ama belim ve gögsüm aşırı ağrıyor ama yok gelen giden

Kızlar 25 ekimde yumurtlama gördüğümü düşünüyorum, akıntıdan dolayı 23 ekim ve 25 ekimde ilişki olmuştu sizce bu ilişki tarihlerinin tutma ihtimali var mıdır? pcosum adetlerim düzensiz o yüzden bilemiyorum 4 ekim sat ben bi de 31 ekimde kan testi verdim negatif olunca söktürücü içtim tarlusal pazar günü bitti iki gündür regl olacakmışım gibi karnım ağrıyor arada geçiyor ama belim ve gögsüm aşırı ağrıyor ama yok gelen giden
25 ekım dıyosun yumurtlamaya? ne dıye 31 ekımde sokturucu ıcıyosun? 25 ındekı yumurtlamadan zaten anca bu gun yarın adet olman gerekırdı? ne bu acelen

hamilelik oluscaksa bile tarlusal la mumkun mu bılemem.. 25 ındekı dollenme 31 ınde degıl 5 ınde yada 6 sında testte cıkardı.. 31 ınde daha yerlesmemıs sey kanda nasıl cıkacak..

Merhaba adetiniz geldimi acaba. Benimde 5kasımfa bitti ilaç hala gelmedi adetim

Yumurtlama olan her an ihtimal yüksek oluyor. Eğer yumurtlama günü olduysa İlişki pco olsa dahi gebe kalabilirsiniz ben de de pco var yumurtlamayı yakaladık bu ay zaten hic boş geçmedik

X