Yumurtlama gunumu?

xnazanx

ogullarina asikkkkkkkkk
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2008
2.088
3
Hanimlar ya birsey sorucam benim regl olmama 2 hafta kala bir gun boyunca sol kasigimda siddetli bir agri oluyor ertesi gun geciyor... Aceba o gun yumurtlama gunumu, yoksa catlama gunumu yoksa ikiside ayni seymi:roflol: ya cahilligime verin karistiriyorum pek anlamiyorum ben bunlardan yatatlicadiarzu
Birde o agri oldugu gunmu beraber olmak lazim yoksa bir gun sonrami yani agri oldugu gun catlama gunuyse yumurta tuplerdeyken dollenme oldugu icin agridan bir gun sonrami denemek lazim
Bilgisi olan varsa bir el atsin bu konuya yaa.s.

evet canım muhtemelen yumurtlama günün...1 gün önce olsada olur aynı gün olsada olur sonuçta yumurtlama olduktan sonra yumurta 12-24 saat arası yaşıyo spermlerse içinde 72 saate kadar yaşıyoo

saol cnm benim tsk ederim agrim oldugu gunu bos gecirmemeye calisiyoruz bizde demekki dogru yapiyormusuz ama her ay sol kasigimda oluyo agri hic sagda olmuyo her ay sol taraftan yumurtluyorum ben galiba:uhm:

canım yumurtlama gününe yakın ilişki öneriyor doktorlar.hani spermler yaşıyomuş kadının rahminde bi kaç gün..döllenme şansı çok artıyomuş.rabbim nasip ettimi onlar bi bahane işte.işallah bebişine kavuşursun.rabbim tüm istiyenlere ve bana nasip etsin.

arkadaslar bend bısey sorcam .yumurtlama gunlerınde akıntının rengı saydam yumurta akı gıbı ve uzayan bı cınsten oluyomus ya.ben bu akıntıyı yumurtlama gunlerınde degılde sankı adet bıttıkden 6 ıncı veya 8 ıncı gunlerınde yasıyorum. bole bısey olabılırmı yanı ılla yumurtlama gunu adet den sonra 10 16 ıncı gunler arasında olur kesın kaıde bumudur:sm_confused:fisfisfis
acaba ben mı yanılıyorum yoksa bu sekılde erkende olabılır mı
cevaplarınız ıcın sımdıden tesekkurlera.s.

canim benim bildigim kadariyla olabiliyormus kisiden kisiye degisiyor kiminde reglden hemen sonra kiminde reglden hemen once bile oluyormus

slm hanımlar bence bi yumurlama için uvolasyon kiti alın vee bukadar stres yapmayın vaalla bende şu günmü bu günmü iyodum sonra yumrtalama gününü belirleyici test aldım ilk yaptıgım ay hamile kaldım (bebegimi kaybettim o başka bi konu2 ay oldu) ama kullanma klavuzunda herşey yazıyo ben medi smart kuulandım bence bi deneyin ALLAHA EMANET OLUN herşey gönlünüzce olsunn

canim ben yurt disindayim o testlerden burda varmi bilmiyorum guya avrupa ama birak ovalasyon testini bir kan testi bile yaptiramiyoruz istedigimiz zaman

niye bekliyesinki.giden gün ömürden gidiyor.başak bi doktora git canım ya.8 ay koskoca 8 ay.inan bende senin gibi düşündüm.ara verdim tedaviye.kendiliğindede olmadı.şimdi 5 yıla girecem nerdeyse hala bebiş yok.o yüzden bekleme derim ben.işallah allahım hepimize nasip etsin.testler göstermez heralde yumurtanın kalitesini.

Yumurtlama günü için en stressiz yöntem ovulasyon testleri.ben gittigidiyordan aldım hem eczanelere göre daha uygun fiyatı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…