Yumurtlama günü

ozlemk

kocişinin ballısıymış :)
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2009
445
6
41
merhaba Kızlar,

ben bu ay garip bişey yaşadım.

12 ekimde regli oldum. 18 inde bitti. yumurtladım, çatladı derken 28 i gecesi tekrar regli oldum. acaba yerleşmemi dedim ama değil ne yazıkki normal regli. ama öncesinde kasık ağrılarım, baş ağrılarım, akıntı artması (kaşar peynir ve balıktan tiksinme) hepsi oldu. ben yumurtlama günümü nasıl hesaplayacağım şimdi ? tam ovu:26:lasyon günümde regli oldum. bu ne şimdi ?ben ne zaman yumurtlayacağım ? yardımcı olabilecek olan var mı ?

Bence sen bir dr görün çünki 16 günde bir regl olmuşsun ve bu çok az zaman üç haftadan önce 35 günden de sonra regl olursan yumurtlama sorunu olduğundandir yani senin bir an önce bir doktor kontrolüne gitmen gerek ama korkma benim bir arkadaşında senin gibi erken iki haftada bir regl oldu ve dr gitti bir iki aya düzene girdi ve şimdi 4 aylık hamile

Bence sen bir dr görün çünki 16 günde bir regl olmuşsun ve bu çok az zaman üç haftadan önce 35 günden de sonra regl olursan yumurtlama sorunu olduğundandir yani senin bir an önce bir doktor kontrolüne gitmen gerek ama korkma benim bir arkadaşında senin gibi erken iki haftada bir regl oldu ve dr gitti bir iki aya düzene girdi ve şimdi 4 aylık hamile

benim ilk defa bu ay böyle oldu bende anlamadım ama doktora gidicem :KK43:

bence ilk defa olduysa doktora gitme sonucta herkeste stresten vb sebeplerden olabilecek bir şey...önümüzdeki ay düzelir bence düzelmezse gidersin bekle 1 ay..yumurtlama gününü düşünme doğal davran..düzenli olarak cinsel ilişki zaten tutturuyormuş..

merhaba
bende stresten geçen sene 2 ay öyle 15 gün arayla regl olmuştum. doktora gittim. danıştım.
dedi ki stresten olmuş olabilir.
anladığım kadarıyla bu durum 3 aydan uzun sürerse önemsiyorlar.
zaten 2 ay sonra düzeldi.
endişelenecek bir şey yoktur sanırım.

bence ilk defa olduysa doktora gitme sonucta herkeste stresten vb sebeplerden olabilecek bir şey...önümüzdeki ay düzelir bence düzelmezse gidersin bekle 1 ay..yumurtlama gününü düşünme doğal davran..düzenli olarak cinsel ilişki zaten tutturuyormuş..

3 gün sürdüve bitti ne olduğunu çözemedim. bidaha olmaz inşallah :KK43:

X