yumurtlama günlerini takmayın

M

MY DEAR

Ziyaretçi
slm kızlar şu anda 5 haftalık hamileyim 5 yaşındada bir kızım var ben ikisinede yumurtlama günümde değil adetim bitip temizlendiğim akşam kaldım ben yumurtlama hesaplarına falan inanmıyorum:1no2:

slm kızlar şu anda 5 haftalık hamileyim 5 yaşındada bir kızım var ben ikisinede yumurtlama günümde değil adetim bitip temizlendiğim akşam kaldım ben yumurtlama hesaplarına falan inanmıyorum:1no2:

canım nasıl yani fisfisfis anladım da ondan başka ilişki olmadı mı CADIARZU

canım takip etmemek güzel kafayada takmamak lazım ama ..sen nasıl biliyosun o zaman hamile kaldığını

evet gerçektende nasıl biliyorsun.. ama öyleysede demekki erken yumurtluyorsundur..yumurtlama olmadan hamile kalınmazkii..

kızlar ben hastaydım ve bir daha ilişki olmadı düşünün adetme 8 9 gün kala idrarda çıkıyor yumurtlama gününden olsa kesinlikle çıkmaz en az 2 gün geçmesi gerekir 22 mart son adet tarihim düşünün şu an 37 günlük hamileyim başka açıklaması varmı

kızlar ben hastaydım ve bir daha ilişki olmadı düşünün adetme 8 9 gün kala idrarda çıkıyor yumurtlama gününden olsa kesinlikle çıkmaz en az 2 gün geçmesi gerekir 22 mart son adet tarihim düşünün şu an 37 günlük hamileyim başka açıklaması varmı

tabikideee.. demekki sen erken yumurtlayanlardansın..hayırlı olsun canım hamişliğinn.. darısı bizleere iinşş:))

doğru belkide.bende ilk hamileliğimde böyle hesap falan yapmadım.baktım herkes yapıyo bi kerametmi var acep diye bende başladım hesap yapmaya.matematik profösörü olcem valla yakında.eşimde kızıyo daha önce hesapmı yaptık kafanı yorma bunlarla boş yere strese giriyosun diyo

ben bi açıklamam var kızlar:) demekki sende spermler 7 gün yaşıyor demek canım...

uygun ortam ve koşuların olduğunda spermlerin 7 güne kadar yaşadıklarını okumuşdum demeki senınde öyle bişi canım...

harika yaaa tbrler..

tşk kızlar demekki ortamımı çok uygun darısı başınıza

amin canım sağolasın ee yumurtlama gününde bi akıntı oluyo o ne zaman oluyodu sende

vallah o akıntıya hiç dikkat etmedim onun için bilemeyeceğim

güzelim zaten olay hatalı degil sistem dogru calısıyor, senin hesaplama hatan olmus hamilelik olasılıgı adetle beraber adet sonrası 15 gibi bir süreci iceri,r hamile kalmıcagın dönem bundan sonrası yani adete 1 hafta 10 gün kala olan zaman birimidir yani sen adet sonrası kapılar acık gel buyur demisin spermlere hayırlısı olsun buda kısmet ALLAH saglıklı evlat versin mutlu günlerde büyüt.

X