Yumurtlama günlerinde ara kanama yaşayanlar durumlar nedir?

hanimcilikkazanmali

Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2022
24
1
30
Merhaba ben ovulasyon döneminde ara kanama şikayeti yaşıyorum. Bazen bu ara kanamalar 5 gün boyunca toplam 3 kez çok az şeklinde bazen tam yumurtlama günü 1 kez. Çok değişik bir şekilde son 9 aydır hiç aksatmadan oluyor. Doktora gittim doktor bir sorun görmediğini söyledi ama bu ay 5 gün sürünce biraz tedirgin oldum. Sürekli ovulasyon kanaması şikayeti olan varmı?

Merhaba bende aynı problemi yaşadım hatta 3 ay duphaston kullandım, sorun yok dediler ama bence çok normal bir durum değil. Şuanda vitamin kullandım ve beslenmeme dikkat ediyorum 2 aydır olmuyor. Burada kaliteli yumurtlama olunca kanaöa olır taezı şeyler okumuştum ama benim için bu geçerli değildi. Yumurtlaeının kalitesi için bir şey yap bence

Merhaba , kanamanın yoğunluğu ve rengi nasıl . Benımde adetim pazartesi bitti ve dünden beri çoook açık pembe lekelenmem başladı . Az önce tuvalette açık kahve rengi iki damla geldi

Merhaba , kanamanın yoğunluğu ve rengi nasıl . Benımde adetim pazartesi bitti ve dünden beri çoook açık pembe lekelenmem başladı . Az önce tuvalette açık kahve rengi iki damla geldi
Kahverengi oluyordu benim genelde, çok bazende sulu kanama gibi. Ama hepsi avuç içi kadar yada lekelenme şeklindeydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…