Yumurtlama gunleri hakkinda yardima ihtiyacım var kizlar

senemsahin

Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2024
131
25
24
Kızlar merhaba ovulasyon testine başladım ama şöyle sorum olucakti
Bugün yumurtlama günüm ama dün birlikte olduk ama 2. Çizgi koyuydu ama bugün tam pik günüm yarın gelicek eşim şehir dışında ilişki mutlaka yumurtlama gunu mu yapılmalı yoksa 1 gün öncesi yada 1 gün sonrası degerlendirsek hamile olma şansımız olurmu yinede.
Yumurtlama günü olmadığı halde değerlendirip hamile olan varmi bu arada ?

1 gün önce ya da 1 gün sonra birlikte olmak işe yarıyor diye biliyorum. Yumurtlama günü olmadan hamile kalınmaz bence, olay zaten spermin yumurtayı döllemesi çünkü

1 gün önce ya da 1 gün sonra birlikte olmak işe yarıyor diye biliyorum. Yumurtlama günü olmadan hamile kalınmaz bence, olay zaten spermin yumurtayı döllemesi çünkü
Günlük hayatımda çok duyuyorum yok kaza kurşunu yada hiç beklemiyorduk gibi şaşırıyorum yani duydukça. Umarım işe yarar bu durumu yaşayan varmi merak ettim acikcasi

Günlük hayatımda çok duyuyorum yok kaza kurşunu yada hiç beklemiyorduk gibi şaşırıyorum yani duydukça. Umarım işe yarar bu durumu yaşayan varmi merak ettim acikcasi

Onlar yumurtlama gününü bilmediği için öyle söylüyorlardır. Bende ilk seferinde tek ilişkide kimyasal gebelik yaşamıştım. Yumurtlama günüm olup olmadığını bilmiyorum ama demek ki o günmüş

X