Yumurtlama döneminde hergün ilişki ile hamiş kalan varmi kizlar

istiridyeyim_incimsin

Bal oğlum benimm.....
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.620
4
KIZLAR KUSURA BAKMAYIN BU AY HER GÜN DENEDİK YUMURTLAM DÖNEMİNDE HERGÜN İLİŞKİYE GİRİP BU ŞEKİLDE HAMİLE KALAN VARMI BİLMEK İSTİYORUM... BANA MORAL OLUN LÜTFEN
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

Canim valla bu ay bende senin gibiyim yumurtlama dönemini kaçirmadik şuan beklemedeyim senin gibi 2 günüm var inşşş hamişizdir... :))

Benim daha yumurtlama dönemindeyim cuma dr. Bakti yumurtan oluşmuş bi kaç güna çatlar dedi o gün bu gündür devam ediyorz çalişmaya .. Merak ettim bu şekilde hamiş kalan varmi diye ?

Sende her gün mü yaptin... Ve 2 gün kaldi demek... Iyi haberlerini bekliyorum canim.. Inşallah hamile kaliriz... :)

arkadaşım biz genelde her gün ilişkiye girdik....(yeni eviliyizdeeee) ve ayaklarımı yukarıda tuttum bir süre....şimdi hamileyim.....inş senden de hamiş haberleri alırız...hadi hayırlısı.

Arkadasım bizde yumurtalama döneminde hergün ilişkiye girdik ve ilişki sonrası bacaklarımı yukarı kaldırdım.Şuan 16 haftalık hamileyim darısı tüm isteyenlere :lepi:

Süper yaaa.. Ay allahim inşallah.. çok istiyorum.... Haziranda kürtaj olmuştum ... Umutla bekliyorum zaman geçtikçe daha da büyüyor isteğim.. Rabbim herkese versin içindede beni ayirmasin.....

Kızlar merhaba,ben de 16. haftama girdim...Sizin gibi ben de her ay bekliyordum,yumurtlama dönemlerimi takip ederek,kimisinde amuda kalksam da tutmadı:)
Tavsiyem bir gün aralıkla yapın,spermler daha kaliteli ve yoğun olurmuş,ve eşinize bol bol meyve yedirin,C vitamini özellikle..ve bir görev gibi yapmayınsengözlerimebaksanab
hamile kaldıgım ay progesteron felan ölçtürmüştüm ve onun seviyesıne bakmıstı doktorum,ertesi ay hamile kaldım ama ne havaya diktim bacaklarımı ne baska bırsey yaptım,keyfii davrandımsırnaşık şey..şimdi cok sukur bugunlere kadar geldık,dualarımız sizinle,isteyin Allahtan ve eminim en dogru zamanda size hediye edecektir...Insallah tüm ısteyenler bu duyguyu tadar..sormak ıstedıgınız bırsey varsa,çekinmeyınn sorabılırsınız..

Herkese merhaba. Ben de aranıza yeni katılanlardanım.
4 aydır biz de o müjdeli haberi almak için bekliyoruz ama olmadı....
Yumurtlama döneminde her gün mü yoksa gün aşırı mı?
Biz ikisini de denedik ama olmadı
Umarım herkes o müjdeli haberi en kısa zamanda alır :)

Valla canım biz yeni evli olduğumuz için zaten her akşam faaliyet vardı :) Ama birgün aralıklarla spermlerin daha sağlıklı olduğunu biliyorum...

valla hepsini denedik desem yalan olmaz,ama hiç biri olmadı,en son bıraktım artık,stres falan olmasın diye o ay kaldım,inş Rabbim tüm isteyenlere tez zamanda verir

canım bizde 4 aydır sadece int baktığım yumurtlama tarihlerinde birlikte oluyorduk ama yanlışmış bu yaptığımız her insanın farklı olduğu için 2 gün arayla adetine 2 gün kalaya kadar denemeliymişiz bu ay adetim bittikten sonra 2 gün arayla başladık denemeye bakalım ne olcak inş herkesin duası kabul olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…