Yumurtlama dönemi önemlimi

Civciv56

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2024
29
4
28
1 ay düzenli ilişkiye girdim ama regl oldum bugün yumurtlama dönemleri önemli mi illa yumurtlama döneminde mi bebek oluyor bide hesaplamayı nasıl oluyor diğer ay ağustos 26 bu ayda 30 unundan oldumm ne zaman yumurtlama dönemi

1 ay düzenli ilişkiye girdim ama regl oldum bugün yumurtlama dönemleri önemli mi illa yumurtlama döneminde mi bebek oluyor bide hesaplamayı nasıl oluyor diğer ay ağustos 26 bu ayda 30 unundan oldumm ne zaman yumurtlama dönemi
Doktorlar bile 1 yıl deneyin öyle gelin diyor. Evet yumurtlama.donemleri önemli gebelik o zaman oluşuyor. Adetin düzenliyor zaten aşağı yukarı her ay aynı zamanlarda oluyordur. Bir adet takvimi indirip ordan bakabilirsin. Zaten düzenli ilişki yaşarsanız illa ki denk gelir

İlla yumurtlama döneminde mi oluyor gebelik ne ya bu nasıl soru :KK53: yumurta olmadan sperm neyi dölleyecek 🥲 neyse soruna geleyim, her ay düzenli ilişki ve yumurtlama dönemine denk gelse dahi gebe kalma ihtimali %100 değildir, %15-50 arasıdır yani denemeye devam edeceksiniz diğer aylar. 7-8 aydan sonra hala olmazsa doktora gidin

X