yumurtlama dönemi nasıl anlaşılır

dogan_75

Guru
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2009
261
16
49
slmm..yumurtlama döneminde akıntı, kasık ağrısı bi de vücut ısısında artış oduğunu biliyorum başka nasıl anlaşılır. bazen aksamalar oluyor, bir hafta sarkabiliyor adetim 1 aralıkta başladı bugün 9 aralık akıntım falan yok neye göre hareket etcem acaba ??

Son düzenleme:
canım adetin 28 gün sürüyorsa 12. günden sonra 4-5 günlük sürede olursun normalde. ama sen bence buna takılıp kalma bence gün aşırı ilişkiye gir ben bu ay onu deniyorum bakalım kısmet :))

slmm..yumurtlama döneminde akıntı, kasık ağrısı bi de vücut ısısında artış oduğunu biliyorum başka nasıl anlaşılır. bazen aksamalar oluyor, bir hafta sarkabiliyor adetim 1 aralıkta başladı bugün 9 aralık akıntım falan yok neye göre hareket etcem acaba ??

hemen adet bitiminde bir kaç gün kuru dönem yaşıyorum.sonraki birkaç gün sümüksü beyaz bir akıntım oluyor.yumurtlama dönemimde şeffaf uzayan (yumurta akı diyorlar hatta okuyunca şaşırdım.aaa sahidende öyle demiştim:) )akıntm geliyor.sonra adete yakın yoğun ama beyaz uzamayan akınt oluyor canım.kasık batması göğüste hassasiyet var mesela bende olur.

X