Yumurtlama değerlendirme

greatcook

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2013
287
242
Kızlar merhaba öncelikle rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 4 ay once bir kimyasal gebelik yaşadım 1 yıldır bebek deniyoruz ama olmadı doktora vs de gittik bende bu ay ovulasyon testi kullandım 17si birlikteliğimiz oldu 19 u ovulasyonun pik zamanıydı 19u 20 ye bağlayan gece ilişki yasadik ama stres yaptı sanırım eşim maalesef o iş olmadı bugünde tekrar ovulasyon testi yaptım silikleşmeye başladı yani catlama olmuş bu günü değerlendirsek tutma ihtimali var mı acaba yumurta catladiktan sonra ne kadar kalıyor veya 17 sinde yaşadığım ilişkiden olma ihtimali var mı şimdiden teşekkür ederim 🙏🏼

Tabiki ihtimal var☺️ ayrıca yumurta çatladıktan sonra 24-36 saat yaşıyor ve döllenmesi daha kolay oluyor çatlama gününü değerlendirmek daha iyi diye biliyorum ☺️ inşallah olur da bu ay bebek sevinci yaşarsınız 🤲🏻

Tabiki ihtimal var☺️ ayrıca yumurta çatladıktan sonra 24-36 saat yaşıyor ve döllenmesi daha kolay oluyor çatlama gününü değerlendirmek daha iyi diye biliyorum ☺️ inşallah olur da bu ay bebek sevinci yaşarsınız 🤲🏻
Yaa çok teşekkür ederim güzel mesajınız için bizde olur belki diye dünü de değerlendirdik bakalım nasip inşallah rabbim dileyen herkese bana sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin şimdi sırada 14 gün beklemek var 😂

Ne demek rica ederim 😍 bence en güzel günleri değerlendirmişsiniz ya inşallah tutar bende çok heyecan yaptım şimdi😀14 gün beklemek zaten en zor kısmı çok düşünmemeye çalışın başka şeylere odaklanında çabuk geçsin☺️Rabbim sağlıklı tatlı mı tatlı bir bebiiş nasip etsin inşallah size♥️

Ne demek rica ederim 😍 bence en güzel günleri değerlendirmişsiniz ya inşallah tutar bende çok heyecan yaptım şimdi😀14 gün beklemek zaten en zor kısmı çok düşünmemeye çalışın başka şeylere odaklanında çabuk geçsin☺️Rabbim sağlıklı tatlı mı tatlı bir bebiiş nasip etsin inşallah size♥️
Ayyyy inşallah canım benimmm ❤️❤️😍🥰

Merhaba,

Bende 13 15 16 18 19u ilişki yaşadık. 19 nda testim biraz koyulaşmaya başlamıştı o günde yaptık ama dün pik olmuştu değerlendiremedik. Bugünde testim silik çıktı. Sizce diğer günlerdeki ilişki yeter midir ya. Dün yapmadık diye biraz üzüldüm bugün çatlama oldu ya bugün değerlendiricez olur mu acaba.

848634DB-785A-4EB8-8D7B-9245B51747A9.jpeg
8698769C-8262-45BE-A144-B07BA885776A.jpeg
B4247444-256A-4572-B737-1A407A0E3686.jpeg

Merhaba,

Bende 13 15 16 18 19u ilişki yaşadık. 19 nda testim biraz koyulaşmaya başlamıştı o günde yaptık ama dün pik olmuştu değerlendiremedik. Bugünde testim silik çıktı. Sizce diğer günlerdeki ilişki yeter midir ya. Dün yapmadık diye biraz üzüldüm bugün çatlama oldu ya bugün değerlendiricez olur mu acaba.

Eki Görüntüle 3264365 Eki Görüntüle 3264366 Eki Görüntüle 3264364
Merhaba bence yeterli olur☺️pik gününü kaçırdınız diye üzülmeyin çünkü zaten 19 unda ilişki olmuş☺️ çatlama gününde değerlendirmek şansı daha da artırıyor inşallah gebelik haberi alırsınız bu ay☺️🤲🏻

Merhaba bence yeterli olur☺️pik gününü kaçırdınız diye üzülmeyin çünkü zaten 19 unda ilişki olmuş☺️ çatlama gününde değerlendirmek şansı daha da artırıyor inşallah gebelik haberi alırsınız bu ay☺️🤲🏻
İşte hani 19 da koyulaşmaya başladı değerlendirdikk.
Dün yani 20 sinde pik oldu değerlendirmedik
Bugünde çatladı. Dün değerlendirmedik diye üzüldüm.
Bugünde değerlendircez sonrada bekleme arrtık.
Ama ben 19 günde bir adet oluyorum ve adetime 10 gün kaldıı nasıl olucak bu iş ben anlamadım. Bu ay 3-4 gün geç yumurtlama oldu bende normalde adetten 5 gün sonra pik oluyordu şimdi 9. Günde oldu.
Ama başka test almıştım diğer aylar şüphelendim yanlış geldi testler bana
Bu ay bir gebenin günlüğünden aldım bence bu doğru zamanı gösterdi. Ama adetime 10 gün kaldı bunla ilgili bilginiz var mı. Bende mi yanlış birşey var acaba.

İşte hani 19 da koyulaşmaya başladı değerlendirdikk.
Dün yani 20 sinde pik oldu değerlendirmedik
Bugünde çatladı. Dün değerlendirmedik diye üzüldüm.
Bugünde değerlendircez sonrada bekleme arrtık.
Ama ben 19 günde bir adet oluyorum ve adetime 10 gün kaldıı nasıl olucak bu iş ben anlamadım. Bu ay 3-4 gün geç yumurtlama oldu bende normalde adetten 5 gün sonra pik oluyordu şimdi 9. Günde oldu.
Ama başka test almıştım diğer aylar şüphelendim yanlış geldi testler bana
Bu ay bir gebenin günlüğünden aldım bence bu doğru zamanı gösterdi. Ama adetime 10 gün kaldı bunla ilgili bilginiz var mı. Bende mi yanlış birşey var acaba.
Yok yok üzülmeyin pikten bir önceki günü değerlendirmişsiniz bide çatlama gününü değerlendireceksiniz inşallah tutar. Döngünüz baya kısaymış ☺️geç yumurtlamışsınız gibi geldi bana çünkü her zaman erken olmayabiliyor bence sizde bir sorun yok bir gebenin günlüğü testleri zaten çok beğeniliyor doğru zamandır☺️

Yok yok üzülmeyin pikten bir önceki günü değerlendirmişsiniz bide çatlama gününü değerlendireceksiniz inşallah tutar. Döngünüz baya kısaymış ☺️geç yumurtlamışsınız gibi geldi bana çünkü her zaman erken olmayabiliyor bence sizde bir sorun yok bir gebenin günlüğü testleri zaten çok beğeniliyor doğru zamandır☺️
Evet çok önerdiler onu al diye ve bencede en doğru zamanı gösteriyor ya.
Evet bugünde değerlendircez zaten sonra valiz hazırlığı yapmama lazım çalışıyorum akşamları zor vaktim oluyor. Bugünden sonra daha olmaz köye gidicez çünkü.

Evet çok önerdiler onu al diye ve bencede en doğru zamanı gösteriyor ya.
Evet bugünde değerlendircez zaten sonra valiz hazırlığı yapmama lazım çalışıyorum akşamları zor vaktim oluyor. Bugünden sonra daha olmaz köye gidicez çünkü.
O zaman bugünü de değerlendirin sonra akışına bırakıın inşallah olur♥️

X