Yumurtlama bugünmü ?

lazanya000

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2024
171
20
25
Merhaba kızlar ovülasyon testi yaptım ama bu çizgileri pikmi değilmi anlayamıyorum. Bugünkü test sonucumu ekliyorum . dünü değerlendirdik . Pik değilse Bugünü de değerlendirmek istemiyorum sprem kalitesi düşmesin diye . Ama eğer Yarın çatlama olucaksa bugünü de değerlendirmeliyim kafam karıştı yardımcı olur musunuz?

Eklentiler

• IMG_5665.png
    697,6 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_5651.jpeg
    152,3 KB · Görüntüleme: 42
peak demek , t çizgiyi cye eşit veya t çizgisi c den daha koyu olması durumu , peak gibi duruyor ikiside

Pik canım değerlendir bugün yarında tekrarla siliklesirse çatlamış gene değerlendir

Kizlar benim ovulasyon testim 3 gun pik gosterdi ama 17sinde en koyusuydu sizce catlama olmus mu ogunu degerlendirdim ama pcos var bende oldumu acaba diyorum yardimci olun lutfen

Eklentiler

• 20240724_192503.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 28
  • 20240724_192459.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 28
Insallah kuzum be pcosluyum o yuzden teredditteyim 3 4 gun pozitif gosterdi normal mi
Evet bende pcosum 2 pik 2 gün silik di 2 gün gene pik sonra gene sılikti 27 Haziran'da yaptım gene koyu idi hatta konu açtım,3 yunurtlama mi i bu tavuk oldum va diye 28 inde yaptim pikti öğlen idrar testi aldım pozitif inanmamdim tabiii kan verdim aksam pozitifti inşallah seninde tutat bebiş

Ayy amin be yavrumm ne zamn idrar testiyle bakayim sizce 17 18 ve 20 temmuzu degerlendirdim iste 17sinden 21 birine kadar pikti artik silinmeye basladi fotograftaki gibi bi am once sonuc olsun istiyorum bi belirti yasadin mi o surecte

Ayy amin be yavrumm ne zamn idrar testiyle bakayim sizce 17 18 ve 20 temmuzu degerlendirdim iste 17sinden 21 birine kadar pikti artik silinmeye basladi fotograftaki gibi bi am once sonuc olsun istiyorum bi belirti yasadin mi o surecte
Ben 13 gün sonra öğrendim yumurtlamadan,14 15 gün sonra bak

Belirti kaşık göğüs ucu hasasiyeti vardı ani giren bel ağrısı bir de ekşi tat alamıyordum regl ye benziyordu yani ayırt etmesi zor

Belirti kaşık göğüs ucu hasasiyeti vardı ani giren bel ağrısı bir de ekşi tat alamıyordum regl ye benziyordu yani ayırt etmesi zor
Ya benimde takvime gore 5agustos regl gostrriyo pcostan dolayi tarih tutar mi bilmiyorum boyle sadece dokundugumda gogus ucumde cok ince bir sizi aliyorum cok nadirende kasiklarima agri cok hafif ne bilmiyorum iste

Ya benimde takvime gore 5agustos regl gostrriyo pcostan dolayi tarih tutar mi bilmiyorum boyle sadece dokundugumda gogus ucumde cok ince bir sizi aliyorum cok nadirende kasiklarima agri cok hafif ne bilmiyorum iste

Yumurtlama zamanı göğüs hasasiyeti kasik ağrısı olur valla benimde düzensiz bazen , 32 bazen 26 27 28 ,29 gelir genelde 30 u baz alırım 5 varken öğrendim ben 26.7 idi değerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…