Yumurtlama akıntısı gelen ya da gelmeyenler bilgi versin ?

omrum94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2022
794
447
29
Arkadaşlar benden seneler önce bu tabir edilen elastik akıntı gelirdi fakat iki senedir ilk defa bu ay 07.09 tarihinde geldi Flo diye uygulama var baktım yumurtlama günü diyor e biz de değerlendirdik şimdi ben o akıntı öncesi mi yoksa sonrası mı değerlendirmem gerekirdi ve diyelim tuttu sonrası nasıl bir şey belirti veriyor bu ay değişik şeyler oldu gibi eğilmiştim ve birden sıcak bir su aktı benden çok şaşırdım ama bununla karşılaşan olmuş gebelik belirtisi değilmiş bu durumu yaşayan oldu mu bu sıcak su enfeksiyon falan desek ne akıntım oluyor normalde ne de bir koku .

Üstüne iki üç gündür çok çişe çıkıyorum ama ayaklarım da üşüdü ondan da olabilir .

Akıntıdan öncesi mi sonrası mı önemli oluyor bende sormuştum ama cevap alamadım umarın senin konunda bende öğrenirim

Akıntıdan öncesi mi sonrası mı önemli oluyor bende sormuştum ama cevap alamadım umarın senin konunda bende öğrenirim

Yumurta çatladıktan sonra akıntı oluyor. Çatlarken kırılan kabuğun akıntısı o. Değerlendirerek çok iyi yapmışsınız. Hemşireyim bu arada

Yumurta çatladıktan sonra akıntı oluyor. Çatlarken kırılan kabuğun akıntısı o. Değerlendirerek çok iyi yapmışsınız. Hemşireyim bu arada
Yorumunuz için teşekkürler iyi olacak hastaya denk geldiniz umarım üç ay doğum kontrol hapı önerisi sonrası fsh değerimi düşürmeyi başardık iki ay sonra da yumurtlama akıntısı geldi umarım güzel bir sonuç alırız

Rabbim isteyen herkese . Bahtı kaderi güzel çocuklar nasip etsin

Merhaba yaşadıkların belirti mi bilemem ama akıntı yumurta çatladıktan sonra gelir yumurtlamadan hem öncesini hem yumurtlama gününü hemde sonrasını değerlendirmek gerekir

Yani öncesinde ilişkide bulunmanı iyi bişey zaten spermler iyi ve kaliteliyse 3-5 gün canlı kalıyor ama yumurtlama akıntısı olduğu zaman galiba catlama oluyor Birgün boş birgün dolu adete kadar devam edebilirsiniz ilişkiye tutunabilir

Akıntı yakında çatlama olacak demektir. Çatlama öncesi spermler yumurtaya ulaşabilsin diye var o akıntı. Bende bazen çatlamadan 4-5 gün sonra da devam edebiliyordu. Çekince uzayan şeffaf yumurta akı gibi bir akıntı ben hiç ovulasyon testi uygulama kullanmadım hep kendim anlıyordum yumurtladığımı.

Çok teşekkür ederim kızlar .Regl birgün gecikti ve ben de bir umutla test yaptım malesef pozitifi göremedik

Çok teşekkür ederim kızlar .Regl birgün gecikti ve ben de bir umutla test yaptım malesef pozitifi göremedik
Hayırlısı olsun canım
Adet bitimi iki günde bir
Yumurtlama dönemindede 3 gün pes pese değerlendirdim
Bakalım nasip ne olacak

Adetime 10 gün kala, kahverengi akıntım başladı. Başta pembe bir kan geldi sonra sadece peçeteye gelen bazen de pedde ufak lekelenmeye sebep olacak şekilde kahverengi akıntım devam ediyor. 7 gün oldu, beklenen adet tarihim 3 gün sonra .Gebelik istiyorum keşke yerleşme kanaması olsa ama sanırım yerleşme kanaması böyle olmuyor ve başka bir belirtim yok. Daha önce benzer bir durumu yaşayan var mı ? Nolur destek olun

Hayırlısı olsun canım
Adet bitimi iki günde bir
Yumurtlama dönemindede 3 gün pes pese değerlendirdim
Bakalım nasip ne olacak
Teşekkür ederim umarım hayırlı bir evlat nasip oluyor uzun süredir deniyoruz ama biraz da rahat takılıyoruz belki de hazır değilim nasip olmuyor çok da istiyoruz bakalım hepimiz için hayırlı plan neyse onu kalbimizden isteyelim

Reactions: As6
Erken regl olmuş olabilir misin ? Yerleşme kanamasında bana söylenen pıhtı gelmiyor daha az bir kanama olduğu söylenmişti ama öyle bir bünye var ki kadınlarda hepimizde farklı bir değişiklikler oluyor

Merhaba 1 hafta önce gebelik için kan verdim negatif çıktı bugün de test yaptım t bölgesinde kırmızı belirgin c bölgesinde hafif belirgindir var görüşleriniz nelerdir ne yapmam lazım acil yardım

Eklentiler

• 1000028873.jpg
    120,2 KB · Görüntüleme: 8
Reactions: As6
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…