yumurtası küçük olup hamile kalabilen varmı?

hımm anlamadım bu işleri dediğin büyüklük döllenme için müsait peki neden olmamış ne dedi doktorun?

Bilmiyorum ki canım bi açıklama yapmadı aslında bayağı ümitliydik ama kısmet değil zamanı var herhalde,herşeyi normal olupta hamile kalamayanda çok kadın var bilirsin sende,aşılama yapıcaz büyük ihtimalle tabi önce rahim filmi çektircemsenağlama

hımm senin için bayagı üzücü olmuştur.. ya dua da ediyoruz allah bize yardım etsin hamileyim demek hayal gibi geliyor:'(senağlama

arkadaşalar bu yumurta küçüklüğü ilaçlarla halledilebiliniyor tüp bebek için çok tetkiklerden geçmek lazım kısırlıkmı varki tüp bebek demiş profösör doktora git doktorun biri bana eşinin cocu olmaz dedi tüp bebek yapıyım dedi başka doktora gidince sacçmalamış dedii olurmu öyle şey eşinde hiçbir sorun yok onun için herkese güvenmeyin uzman doktora gitmeyin prof.bulun benim tavsiyem budur....

canim bak corek otu bal tarcin karistir ye corek otunu bir seker kasigi ye hergun fazla yemene gerek yok gecmis olsun

doğru söylüyorsunda proflar çok pahalı işde.. ya birde bişey sorcam. bu eşime test için kaç gün perhis yapması lazım. doktor 1 hafta dedi ama son 6. gün gece boşalmış. sizce ne kadar süre sonra test yaptıralı?

ya arkadaslar yumurtam küçük diye doktora gitttim ya şimdi golapen adımıydı neydi oyle bi ilaç verdi bu ilaç iyimi aranızda bunu kullanıp hamile kalan varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…