Yumurtanın Rahime yerleşmesi?

LunaLovegoodd

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
458
156
30
Kızlar bi sorum olacaktı. Yumurtlama gününde sağdan yumurtlarsak rahimde sağa mı yerleşir yoksa bu farketmiyor mu sola da yerleşebiliyor mu ?
Hep merak etmişimdir bilen var mı ?

Sağda ve solda yumurtlama tüpleri var ve o tüpler ayrı ayrı rahime açılıyor yani sağdanda soldanda yumurtasan sadece rahime düşüyor. Rahimin sağı solu olmuyor soruyu doğru mu anladım

Sağda ve solda yumurtlama tüpleri var ve o tüpler ayrı ayrı rahime açılıyor yani sağdanda soldanda yumurtasan sadece rahime düşüyor. Rahimin sağı solu olmuyor soruyu doğru mu anladım
Benim Türkçe kötü biraz bende tarif edemedim ve anlamadım
Mesela ben sağdan yumurtladımya o sağ tarafa mı yerleşir kesin olarak soldan yumurtlarsam sola mı yerleşir. Yani illa alt hizasına mı yerleşir ne taraftan yumurtlarsan?

Alemsiniz ya evet sağ ve sol iki ayrı tüp var. Nerden yumurtlarsan yumurtla aynı yerde yani rahimde birleşiyorlar güzelim. Sağdan diye sağa gitmiyor. Ortada rahim

Alemsiniz ya evet sağ ve sol iki ayrı tüp var. Nerden yumurtlarsan yumurtla aynı yerde yani rahimde birleşiyorlar güzelim. Sağdan diye sağa gitmiyor. Ortada rahim
Öyle değil şimdi ortada rahim var ve sağ sol tarafı var yumurtalar genelde kenara yerleşiyormuş tam ortaya değil ortaya gelip kenara kaçıyormuş oraya yerleşiyormuş ama sağdan çatlayıp solada yerleşebiliyor mu sorum bu ahahhaha ay çok güldüm ya halimize

He belki yön olarak dediğiniz olabilir ama sonuçta ikiside aynı rahim çatladığı yerden girer bidaha yön değişmez herhalde bilemedim hahahah

Kızlar bi sorum olacaktı. Yumurtlama gününde sağdan yumurtlarsak rahimde sağa mı yerleşir yoksa bu farketmiyor mu sola da yerleşebiliyor mu ?
Hep merak etmişimdir bilen var mı ?
Evet çoğunlukla dediğiniz gibi oluyor. Sağdan yumurtlayınca sağ tüpten çıkıp, rahmin sağ tüpe en yakın olan yeri yani rahmin sağ tarafına yerleşiyor. Ne garip antattım

Kızlar peki bebek rahme yerleşirken nasıl bir ağrı sızı oluyor? Benim reglime 3 gün var iki gündür belkide 3 gündür sol tarafimda ağrı var gel git yapıyor tek taraflı bir ağrı yatarken bile bazen o tarafa yatamiyorum elimle tutma isteği oluyor sanki orda bişey var şişkinlik gibi solgunluk gibi bir hissiyat acaba gebelik mi oluşuyor bilginiz var mı bu konuda. Regl sancısına da benzemiyor. Hatta bir hafta önceden göğüslerim şişer dokunamazdim şimdi göğüslerim de normal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…