Yumurtanın Rahime yerleşmesi?

LunaLovegoodd

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
458
156
30
Kızlar bi sorum olacaktı. Yumurtlama gününde sağdan yumurtlarsak rahimde sağa mı yerleşir yoksa bu farketmiyor mu sola da yerleşebiliyor mu ?
Hep merak etmişimdir bilen var mı ?😄

Sağda ve solda yumurtlama tüpleri var ve o tüpler ayrı ayrı rahime açılıyor yani sağdanda soldanda yumurtasan sadece rahime düşüyor. Rahimin sağı solu olmuyor soruyu doğru mu anladım

Sağda ve solda yumurtlama tüpleri var ve o tüpler ayrı ayrı rahime açılıyor yani sağdanda soldanda yumurtasan sadece rahime düşüyor. Rahimin sağı solu olmuyor soruyu doğru mu anladım
Benim Türkçe kötü biraz bende tarif edemedim ve anlamadım 😄
Mesela ben sağdan yumurtladımya o sağ tarafa mı yerleşir kesin olarak soldan yumurtlarsam sola mı yerleşir. Yani illa alt hizasına mı yerleşir ne taraftan yumurtlarsan? 😄

Benim Türkçe kötü biraz bende tarif edemedim ve anlamadım 😄
Mesela ben sağdan yumurtladımya o sağ tarafa mı yerleşir kesin olarak soldan yumurtlarsam sola mı yerleşir. Yani illa alt hizasına mı yerleşir ne taraftan yumurtlarsan? 😄
Alemsiniz ya 😅 evet sağ ve sol iki ayrı tüp var. Nerden yumurtlarsan yumurtla aynı yerde yani rahimde birleşiyorlar güzelim. Sağdan diye sağa gitmiyor. Ortada rahim 😅

Alemsiniz ya 😅 evet sağ ve sol iki ayrı tüp var. Nerden yumurtlarsan yumurtla aynı yerde yani rahimde birleşiyorlar güzelim. Sağdan diye sağa gitmiyor. Ortada rahim 😅
Öyle değil 😄😄 şimdi ortada rahim var ve sağ sol tarafı var yumurtalar genelde kenara yerleşiyormuş tam ortaya değil ortaya gelip kenara kaçıyormuş oraya yerleşiyormuş 😄😄 ama sağdan çatlayıp solada yerleşebiliyor mu sorum bu ahahhaha ay çok güldüm ya halimize 😄😄😄

Öyle değil 😄😄 şimdi ortada rahim var ve sağ sol tarafı var yumurtalar genelde kenara yerleşiyormuş tam ortaya değil ortaya gelip kenara kaçıyormuş oraya yerleşiyormuş 😄😄 ama sağdan çatlayıp solada yerleşebiliyor mu sorum bu ahahhaha ay çok güldüm ya halimize 😄😄😄
He belki yön olarak dediğiniz olabilir ama sonuçta ikiside aynı rahim 😅 çatladığı yerden girer bidaha yön değişmez herhalde bilemedim hahahah

Kızlar bi sorum olacaktı. Yumurtlama gününde sağdan yumurtlarsak rahimde sağa mı yerleşir yoksa bu farketmiyor mu sola da yerleşebiliyor mu ?
Hep merak etmişimdir bilen var mı ?😄
Evet çoğunlukla dediğiniz gibi oluyor. Sağdan yumurtlayınca sağ tüpten çıkıp, rahmin sağ tüpe en yakın olan yeri yani rahmin sağ tarafına yerleşiyor. Ne garip antattım🤭

Kızlar peki bebek rahme yerleşirken nasıl bir ağrı sızı oluyor? Benim reglime 3 gün var iki gündür belkide 3 gündür sol tarafimda ağrı var gel git yapıyor tek taraflı bir ağrı yatarken bile bazen o tarafa yatamiyorum elimle tutma isteği oluyor sanki orda bişey var şişkinlik gibi solgunluk gibi bir hissiyat 🙄 acaba gebelik mi oluşuyor bilginiz var mı bu konuda. Regl sancısına da benzemiyor. Hatta bir hafta önceden göğüslerim şişer dokunamazdim şimdi göğüslerim de normal.

X