yumurtam kalitesiz!!!!!!!

obezzto

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
11.731
26.235
kızlar ilk bebeğimde yumurta kalitem düşüktü ve tedavi görüp gebe kalmışdım..şimdi de korunmadığımız halde gebe kalabiyorum..tabiiki yumurta kalitem yüzünden ..ne yapmalı ne etmeli?yine tedaviyemi başlasam acaba:uhm:yoksa şifalı bitkilerlemi denesem biraz daha :uhm: şaşırdım kaldım:uhm:

Son düzenleyen: Moderatör:
canım merhaba benimde kalitesiz bakalım bu ay ilaç kullandık bakalım tutarsa tutacak sen ilk tedavi görüp kaldım demişsin biraz anlatırmısın hangi aşamalr neler kullandın ne kadar sürede kaldın

Benim Arkadaşinda Yumurtalarinda Sorun Vardi Yillarca Tedavi Gördü Dr şeker Hapi Klomen Verdi Gebe Bi Sor Dr Na Canim

Kizlar Yumurta Tembelliği Var Bende De Böyle Ounca Da Yumutta Kalitesiz Oluyo. Ben Klomen Kulaniyorum Kalsiyum Ve Folik Plus Içiyorum Bide Bakalim Bu Ay Nolcak

Bide Dr Bana E Vitamini Içeren Gidalardan Bol Bol Yememi Söyledi Hücreleri Yenilenmesi Için Gerekio . Findik Maydonoz Buğday Soya Fasulye Si Brokoli Lahana Kepekli ürünler Kuru Yemişlerde Bol Bol Bulunuyo.tabletini De Kullanabilirsin.

aynı sorun bende de bend ene yapcagımı sasırdım vallahi gecen ay asılamayaptrıdım olmadı bakalım bu ay ne olucak o tuz tanesindne kücük yumurta olmuyo ya bu bana cok koyuyo ya

evicap kullanıyorum ben dr klomeninn bir müddet sonraa kist oluşturduğunu söyledi yararlarının yanıda zararlarıda varmışş evicap hem hamile kalmayı kolaylaştırıyor hemde içinde e vitamini olduğundan bebeği anne karnındaki zararlardan koruyorrr

aktardamı satılı o canım ya bende gecen akratrdan bi karısım aldım

canım bu gudaları ayrı ayrı alıp öyle istediğin şekilde kullan karışım yapmıyorum.tablet olarakta ecz den evicap, evigen ,ACE SELENYUM VİTAMİNİLERİNİDE ALIP KULLANABİLİRSİN

aktarada yumurtam kalitesiz benim için ne önerirsiniz desem boş boş bakar heralde suratıma !!!!

canım merhaba benimde kalitesiz bakalım bu ay ilaç kullandık bakalım tutarsa tutacak sen ilk tedavi görüp kaldım demişsin biraz anlatırmısın hangi aşamalr neler kullandın ne kadar sürede kaldın
ben ilk gebeliğimde yaklaşık 6 ay ilaç tedavisi oldum ..ondan sonra gebe kaldım fakat bu kişiden kişiye değişir..

canım ben altı ay ilaç tedavisinden sonra gebe kalmışdım ..fakat bu kişiden kişiye değişir heralde..sen tedaviye başladınmı bilemiyorum ama önce bir doktora görün derima.s.

canım ben altı ay ilaç tedavisinden sonra gebe kalmışdım ..fakat bu kişiden kişiye değişir heralde..sen tedaviye başladınmı bilemiyorum ama önce bir doktora görün derima.s.

canım ben 4 aydır tedavi görüyorum adet düzensizliği diye gittim pko çıktım neyse ondan sonra adet gördğm cyclo kullandım ondan sonraki önümüzdeki ay kendisi oldu sonra adetin 3.günü klomene başladım yumurta takibi yapıldı daha sonrada dün çatlatma iğnesi oldum prgnyle diye bir iğne bugün gece ilişki verdi gün aşırı daha sonra 21.günü progesterona bakacak olmamışsa önümüzdeki ay kaliteli yumurta olsun diye iğneye başlıcakmışız bunun yanısıra 4 aydır hergün glucophage ve folibol kullanıyorum inşallah yakın zamanda kavuşuruzz hepimizz

X