Yumurtam catlatmamis ovitrelle, kist

Cessika571

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2020
196
53
Merhaba ben klomen kullandıktan sonra adetimin 15. Günü ovitrelle çatlatma iğnesi yaptım. Doktor 4 tane yumurtam olduğunu söylemişti. Üzerinden 1 hafta geçti muayene olmaya gittim yumurtam catlatmamis büyümüş hatta. Bu sefer de kist olustirmaya gidiyor doktor cuma yine gel dedi :KK43: böyle olup yumurtası küçülen var mı doktor kendiliğinden kuculebiliyod dedi çünkü

Merhaba. Aynısı başıma geldi. Çoklu yumurta olduğu için ikiz gebeliğe kendimi hazırlamamı söylemişti hatta. Sonra reflü olduğum zaman gittiğimde yumurtalardan biri çatlamamıştı, foliküler kiste dönüştü. Tedaviye ara vereceğiz bu ay dedi doktor. Çünkü klomen yumurtayı geliştiriyor sayısını artırıyor dedi. Çok üzüldüm, çok ağladım. Döllenmeye engel mi foliküler kist diye sordum hayır dedi. Sadece duphaston verdi. Herhangi bir hormon ilacı kullanmadığım ve tüm değerlerim normal olduğu için saraçoğlunun soğan kürünü ve incir kürünü denedim o ay. Ve hamile kaldım o ay 🥰

Çok teşekkür ederim cevabınız için içimi rahatlatttiniz. Peki çatlatma iğnesi sonrasında 24 saat sonra inanılmaz bir ağrı olusmustu karnında bende herhalde catliyirduf dedim bu ağrı sizde de olmuş muydu.

Çok teşekkür ederim cevabınız için içimi rahatlatttiniz. Peki çatlatma iğnesi sonrasında 24 saat sonra inanılmaz bir ağrı olusmustu karnında bende herhalde catliyirduf dedim bu ağrı sizde de olmuş muydu.
Çok fazla kişide oluşmuş ağrı burada okuduğum kadarıyla bende hiç olmadı, çok fazla akıntım oldu sadece tam 24 saat sonra doktor hormonlardandır dedi. Ben de üzülmüştüm bende ağrı olmayınca çatlama olmadı galiba diye. Çatlamış birkaç tanesi meğersem

Çok fazla kişide oluşmuş ağrı burada okuduğum kadarıyla bende hiç olmadı, çok fazla akıntım oldu sadece tam 24 saat sonra doktor hormonlardandır dedi. Ben de üzülmüştüm bende ağrı olmayınca çatlama olmadı galiba diye. Çatlamış birkaç tanesi meğersem
Benimde ağrı olusmasina rağmen catlamamis 😀 kısmet. Teşekkürler cvplariniz icin

X