Yumurtam çatladı hamile kalabilir miyim acaba?

15150

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2024
26
6
31
Merhaba arkadaşlar ben bir sağlıksız gebelik yaşadım 5 haftalıkken düşük yapıp kürtaj oldum üstünden 3 ay geçti gebelik tekrar düşündüğümüz için Dr hiç bir sıkıntı olmadığını söyledi herşey normal dedi ama biraz süreci hızlandırabiliriz dedi ilk ay duphaston sonra kloman eşle beraber bir de bu ay estrofem verdi cumartesi gittiğimde yumurtamin çatladıgini söyledi bu sürede ilişki önerdi adetime 13 gün var ve cumartesi ilişki oldu benim gibi yaşayıp hamile kalan var mı acaba çok istiyoruz ovulasyon testi yapmadık yumurtlama donemime denk geliyordu zaten beni aydınlatırsanız çok sevinirim ve dikkat etmem gereken bişey var mi teşekkürler

Bende ayni durumdayim uc ay oldu ama ben sizin gibi tedavi uygulamiyorum suan ama bu ay bal tarcin corek otu kullandim bugun yumurtlama akintim oldu ve iliskide oldu bende bekliyorum insallah ikimizde hamile kalabiliriz

Bende ayni durumdayim uc ay oldu ama ben sizin gibi tedavi uygulamiyorum suan ama bu ay bal tarcin corek otu kullandim bugun yumurtlama akintim oldu ve iliskide oldu bende bekliyorum insallah ikimizde hamile kalabiliriz
İnşallah yaa hayırlısıyla bende de şeffaf akintilarim var şu an bu geceyi saymazsak 8 günüm var adetime kasik ağrılarım hiç geçmiyor sizde de var mi acaba

İnşallah yaa hayırlısıyla bende de şeffaf akintilarim var şu an bu geceyi saymazsak 8 günüm var adetime kasik ağrılarım hiç geçmiyor sizde de var mi acaba
Ben daha yeni yumurtladm sanirim bugun yumurtlama agrilarim oldu daha adetim 14 gun var ama senin kasik agrilarin devam ediyorsa umut olabilir bende onceki gebeligimde mesela kasik agrim oldu bel agrim oldu asiri gous hassasiyeti ve yogun cinsel iliski istegi oldu uyku hali mide yanmasi bence en buyuk belirti gousler hic hissetmedigim bir dolgunluk olmusdu bende

Ben daha yeni yumurtladm sanirim bugun yumurtlama agrilarim oldu daha adetim 14 gun var ama senin kasik agrilarin devam ediyorsa umut olabilir bende onceki gebeligimde mesela kasik agrim oldu bel agrim oldu asiri gous hassasiyeti ve yogun cinsel iliski istegi oldu uyku hali mide yanmasi bence en buyuk belirti gousler hic hissetmedigim bir dolgunluk olmusdu bende
Evet çok fazla göğüs ağrılarım ve afedersin çok aşırı büyüdü taniyamiyorum 😀 yalnız ben bu hisleri geçen ayda da hissettim adet oldum yani artık ne hissedeceğimi veya neden olduğunu anlamıyorum 😕

Bende sadece sürekli uyuma isteği yok şu an yazdıklarının hepsi var ama umutlanmak istemiyorum ve aşırı sıcaklık basıyor beni normalde artık havalar serinledi ben yine yaniyorum

Bende sadece sürekli uyuma isteği yok şu an yazdıklarının hepsi var ama umutlanmak istemiyorum ve aşırı sıcaklık basıyor beni normalde artık havalar serinledi ben yine yaniyorum
Gous hassasiyeti oyle normalde olan gibi olmuyor sanki boyle sut dolmus gouslerine okdr bi dolgunluk yani bide bana usumede vurmusdu insallah hamilesindir canim

X