Yumurtalıklarda kist

Boşuna demiyorlar bebek ana rahmine düştüğü an annenin imtihanı başlıyor diye ama en güzel imtihan Allah düşmanımı bile evladın ne varlığı ne yokluğu ve sağlığıyla imtihan etsin

Boşuna demiyorlar bebek ana rahmine düştüğü an annenin imtihanı başlıyor diye ama en güzel imtihan Allah düşmanımı bile evladın ne varlığı ne yokluğu ve sağlığıyla imtihan etsin
Amin çok doğru söyledin gece gece içim ferahladı sayende
Teşekkür ederim.

Cnm cok gecmis olsun bnm de 6 cmlik kistim vrdi hatta amelyt diyenlerde oldu sonra İbrahim saracoglu nun sogam kurunu yaptim birde dogum kontrol hapi kullandm iki ayda kayboldu. Ama rahim agzi yarasi ni bilemeyecegim bunu iyice arastirin gebelige problem yaratacak birsy ise mtlaka caresine bakılmalı. Normalde kistler problem olstrmuyor 5 cm kistim vrken hamile kaldim 3 cm varken hamile kaldim hepsi dusuk oldu ama bnm sornm baska. Yani 6 cm ust sinirda mutlaka kaybolmasi icin ugrasin derim.

Soğan suyu kürü yaptım doğum kontrol hapı verildi bu ay gittiğimde doktora az küçülme olmuş önümüzdeki ay tekrar gidicem yine az bir küçülme olursa ameliyat olucam hem rahim ağzı yarası için hem kist için
Gebelik düşünmeseydim belki kist ameliyatı için biraz daha beklerdi doktor.
1 seneden fazla gebelik olmayınca doktora gittiğimde hayatımın şokunu geçirdim daha önce kimyasal gebelik olmuştu o zaman gittiğim doktor güzel ilgilenseydi şu an kistim bu kadar büyük olmucaktı her şeyde vardır bir hayır soğan suyuna devam Teşekkür ederim sağlık günler

Soğan kürüyle 3 4 tane kist düşürdüm içini ferah tut . En fazlından ne rahatsızlığın oldugunu biliyorsun Allah'ın izniyle tedavini olursun . Neçe insanlar var sebepsiz cocuk sahibi olabimıyor ben e yıl boyunca sebepsiz infertilite den dolayı cocuk shibi olamadım en azından sen biliyorsun sebebini kuzum tedavini ol Allah'ın izniyle her şey dahada güxel olur

Amin inşallah teşekkür ederim sizede geçmiş olsun rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın hakkımızda hayırlısı olsun.ne gelirse rabbimden kabulüm etrafımda herkes gebe insan bazen üzülüyor görüyor hatta soruyorlar bebiş yok mu diye daha da üzülüyorum

6 cmlik ve bes cmlik kistim kayboldu biraz daha bekleyin yara icin amelyt olun tbi ama kist icin bekleyin derim cunku yumrtalik zarr gorebiliyor o esnada eger kuculduyse kaybolacaktirda insaallah. Zaten uc dort ayda gecer en cogu gecmesse ozaman bakarsiniz. Rabbim sifa versin inş aminnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…