Yumurtalık kistleri

Arkadaşlar burada oturup internet sitesinde benim neyim var demek yerine , kendi rahatsızlığınızın ne olduğunu semptomların
ondan sonrada dr. ne dedğini yazmanız daha mantıklı.
kadın hastalıkları çok ciddi sorunlara sebep olabiliyor.Doktora gitseniz bile eğer bir over kanseriyseniz 3. aşamaya gelmeden
anlaşılmıyor bile.
Ben geçen ay hayatımda ilk defa adet sorunu yaşadım.Bu ayda aynı şey olursa doktora gidecegim dedim çünkü sıcaklar,yaşanan ölümler stres kaynaklı olabilirmi dedim.Ama dünde erken regl olunca hemen aynı gün doktora gittim ve kist oldugunu öğrendim
zararsız bir kist doğum kontrol hapı vermedi.Adet düzenleyici bir hap verdi ve 2 ay sonra kendilğinden kaybolur dedi.
Karnımda şişliğim var.Bel agrısı ve regl dönemi gibi vucudumda gariplik( gögüsler vs) tek bu karnımdaki şişlik ne zaman inecek ama doktor normal olduğunu söyledi
semtomları : 15 gün ara ile adet görme.Bulantı.( normalde : yumurtalıkta sancı,idrar yaparken yanma,bulantı)
ultrason ile görülebilir kistler.5 cm kadar normal
Kolay Gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…