Yumurtalık Kisti

Nightsky94

Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2023
46
13
30
Merhaba bundan 5 ay önce regl olamadığım için ve pelvik ağrı şikayeti ile jinekoloğuma gittim yumurtalıklarımda kist olduğunu söyledi ve hormon testi yaptırıp 6 aylık doğum kontrol hapı tedavisi verildi şuan 4. Kutuya başladım.Dün reglimin 6. Günüydü aslında bitmesi gerekiyordu bitmemiş ve ben cinsellik yaşadım.Yaşarken ağrım olmadı ama sonrasında leke şeklinde akıntı gibi kan gelmeye başladı ve özellikle sağ yumurtalığımda şiddetli ağrı var.29 yaşındayım ve çocuğum yok haliyle bu durum beni endişelendiriyor.Yani reglm bitmemişken ilişki yaşamam mı tetikledi acaba kanamayı yoksa altta yatan ciddi başka bir problem mi var?Bu durumu yaşayan var mı aramızda?Doktora gideceğim tabi ama tecrübelerden de faydalanmak istiyorum.

muhtemelen kanaman tam bitmemistir iliski ile atilamayan kan disari cikmistir. taze bir kanama olsa kirmizi olurdu kahve lekelenmeyse adetin devamidir diye dusunuyorum

Teşekkür ediyorum yorumunuz için umarım öyledir.Hem kırmızı hem kahverengi şekilde oluyor kanama ve hala damla damla geliyor yumurtalık ağrısı da cabası 😕

X